poster

Šest dní, sedm nocí

 • USA

  Six Days Seven Nights

 • Slovensko

  6 dní, 7 nocí

 • Slovensko

  Šesť dní, sedem nocí

Akční / Dobrodružný / Komedie / Romantický

USA, 1998, 101 min

 • genetique
  ****

  Celkom podarená pohodovnka na sobotný večer, neurazí, no ničím zvláštnym ani nevynikne. Celý film je trochu príliš vtesnaný do silnejšej jedenapol hodinky. Zopár, na moje potešenie slušných hlášok a vydarene vybraná herecká dvojica si milo sekunduje, navyše Schwimmer z 'Friends' ako pribrzdený manžel bol tiež podarený. Pre mňa 75%.(18.5.2006)

 • boyd.
  *****

  Jedna z mých nejoblíbenějších komedii, krásné prostředí, Forďák předvedl svůj skrytý komediální talent, okouzlující Anne Heche, která vůbec nemá malé prsa a malý zadek:) v klasické roli trouby Ross z Přátel a menší cameo si zde střihnul i Danny Trejo v roli piráta a navíc ještě sexbomba Jacqueline Obradors. Vynikající směs humoru, napětí a akce, skvělý biják pro dlouhý zimní večer, který vás určitě zahřeje.(22.7.2006)

 • Kamca_
  ****

  Tohle je pro mě jedna z největších srdcovek ze všech filmů vůbec. Už jsem ho viděla několikrát a nikdy mě nezklame. Pokaždé u něho mám krásný mrazení v zádech. To se ani slovy nedá popsat. Sice jsem mu dala jen 85%, ale má pro mě zvláštní cenu. Musím samozřejmě vyzvihnout skvělé herecké výkony a dokonalou hudbu od Randyho. Takových filmů bohužel moc není ...(9.1.2014)

 • Jara.Cimrman.jr
  ****

  "Moc mluvíte, jste neústupná, jste paličatá, ironická a nafoukaná. Máte malý zadek a taky malý prsa." Tak v tom se Quinnem shodneme, protože mě se emancipovaná Robin taky moc nelíbí, ale to je asi jediný problém, který s tímto snímkem mám. Quinn je totiž zábavný týpek a dost se mi podobá. Jen neumím pilotovat letadlo, důstojně chodit nadávat do křoví a tahat hady z šortek, ale jinak jsme oba úplně stejní sarkastičtí hajzlíci. Takže pokud mám někdy ztroskotat na opuštěném ostrově, tak bych prosil vyměnit Robin za Angelicu a po týdnu nepřetržitého sexu za Zdeňka Pohlreicha s pánví plnou tropických receptů.(23.1.2017)

 • Lacike
  ****

  Príjemná romantická komedia v ktorej sa na ostrove na ktorom stroskotajú dávajú dokopy neskutočne zábavný a keď je opitý tak aj roztomilý frajer Ford a neurotická kariéristka Anne Heche. A do toho sa tam v poslednej tretine primotajú miestni piráti, ktorí ale našťastie veľa schopností a rozumu nepobrali. Dejovo to mohlo byť oveľa prepracovanejšie a na ostrove mohol ústredný pár zažiť viac dobrodružstiev, ale našťastie film drží vysoko nad priemerom dokonale fungujúca chémia medzi Fordom a Heche. Ford tu stvrárnil jednu zo svojich najzábavnejších a najpohodovejších postav. Nestratí sa ani David Schwimmer ako snúbenec Anne Heche a dokonca tu má na konci najvtipnejšiu scénu v celom filme (ahaaaa). Keby to malo lepší scenár, tak by sa z toho stala romanticko-dobrodružná klasika. Ale aj v tomto prevedení to je dostatočne nadpriemerný film, ktorý si rád raz za čas pustím znova. 7/10.(13.1.2019)