Magie a kouzla Davida Copperfielda: Bermudský trojúhelník (TV film)

Magic of David Copperfield X: The Bermuda Triangle, The

David Copperfield: Bermudský trojuholník

Rodinný

USA, 1988

Scénografie:

John Shaffner

Komentáře uživatelů k TV filmu (9)

D.Copperfield, modla všech kouzelníků, předvádí svá velkolepá kouzla, magii a iluzi. Jeho show je skvělou podívanou, a v jeho podání je ještě více umocněna...Lepší pořad o magii už je jen Magie kouzla zbavena.(17.12.2008)

Tohohle chlápka fakt žeru!!!!!! Nezapomenutelná podívaná!!!Zajímalo by mě jak to všechno dělá, ale to by pak zase nebylo ono...(7.2.2006)

Davida Copperfielda jsem svého času děsně žral, viděl jsem ho i naživo, miluji kouzla, ale dnes, když znám téměř všechny triky je to o ničem.(7.12.2009)

Standardní průběh plus zbytečné romantické vložky a závěrečný trik jako natáčení akčního filmu - slabší díl, který bych určitě nemusel vidět znovu.(20.6.2011)

• xaver

Nikdy jsem němel v oblibě vystpupení různých kouzelníků a mágů. Snad jen triky s kartama a pod., prováděné šikovnýma rukama, zaslouží obdiv, ale veškerá kouzla jsou založená tolika na klamu a já nepatřím k těm divákům, kteří chtějí být klamaní, ještě za to platit a navíc se tvářit, že je to baví. Nejzajímavější na těchto snímcích je sledovat diváky jak šílí radostí, když je kouzelník podvádí. Lidi jsou prostě divní tvorové.(13.7.2012)

Tohle byl naprostý majstrštyk. Kdo neviděl, tak může litovat. Hlavně, máte tendenci koukat se všude a stejně nic neuvidíte a nic neodhalíte,(1.8.2012)

• the_bitch

tak toto nie,veľká nuda(30.7.2011)

Rozpůlení pilou, kachna Webster přechází mezi krabicemi pomocí kluka z publika (bylo už v VII, tohle je lepší verze a celkově třetí nejvtipnější trik, co jsem viděl), výměna hlav mezi kachnou Westerem a slepicí Consuello, jejich návrat spolu s potomky, Bermudský trojúhelník. Tentokrát tady nedám plný počet hvězd, protože poslední kouzlo v Bermudském trojúhelníku obsahovalo na můj vkus příliš mnoho kamerových střihů - přitom Copperfield bývá magický právě v tom, že jeho kouzla jsou obvykle zachyceny jediným záběrem bez střihu.(24.2.2019)

A stejne to jak se rozrizne na dve pulky je opravdu působivé(13.11.2004)