Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Agentka FBI při pronásledování sériového vraha odhalí řadu okultních stop, které musí vyřešit, aby ukončila jeho děsivé vražedné řádění. Agentka FBI Lee Harker (Maika Monroe) je nadaným novým přírůstkem a byla přidělena k nevyřešenému případu nepolapitelného sériového vraha. Jak případ nabírá složité obrátky a objevují se důkazy o okultismu, Harker objeví osobní spojení s nemilosrdným vrahem a musí závodit s časem, aby ho zastavila dřív, než připraví o život další nevinnou rodinu. (tribican)

(více)

Diskuze

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Jen aby bylo jasno, Nicolas Cage sem měl vždycky rád, ale žádný z jeho filmů nebyl natolik silný, abych si ten film a nebo pane Cage dal do topky. To se změnilo, v roce 2018 a to filmem Mandy, pak následovala Barva z vesmíru a Renfield-rozkošná blbina. Záměrně sem se však nedivám na filmy typu Sympathy for the Devil a nebo Plán na důchod, Pana Cage chci mít zafixováného právě z Mandy a nebo tady z Longlegs, což prostě ty filmy které sou dělané na míru pana Cage. Rozhodně se však rád podívám na filmy/seriály, které prostě budou stát za to, jen ho nechci vidět ve špatných a nebo podprůměrných filmech, to je celé. 

Grims

Grims (hodnocení, recenze)

Ydrosten

ale psychorovi sa pravdepodobne film páčil a možno aj velmi aj keď mu to trocha zhadzovalo to že to pozeral točené z kina, ide len o to že na internete chce byť zaujímavy a chce aby sa o ňom kecalo a písalo, tak musí dávať nižšie hodnotenia s rádoby silno inteligentnými komentármi inak by to nikoho nezaujímalo, a očividne mu to velmi vychádza, lebo sa velmi často spomína

na příspěvěk reagoval Kudly4

Lima

Lima (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

I kdyby Cage za posledních cca 10 roků točil samý srágory, tak minimálně za vizuálně vizionářský masterpiece 'Mandy'  Panose Cosmatose si Cage může říct, že ta uplynulá dekáda nebyla úplně ztracená.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

MightyHal

MightyHal (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Já viděl a holt si vybírá zábavný béčka a podivnosti, které mě osobně bavili. Záleží ale člověk od člověku. Já miluju třeba Willys Wonderland, takže asi tak :)

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Deryll

kámo a viděl si některé z těch filmů ? Ke Cagevovi chovám veškerou úctu a respekt, jen bych si přál, aby si v minulosti a i v budoucnosti lépe vybíral filmy, to je celé. 

na příspěvěk reagoval MightyHal, Lima

lukasK1995

lukasK1995 (hodnocení, recenze)

No cakam na vyjadrenie horrorovych borcov jasm ricci a evilphoenix .som zvedavy 

L_O_U_S

L_O_U_S (hodnocení, recenze)

Když ten trailer sleduju, nemůžu si nevybavit verš z Erbena: "hlas vichřice podoba".

Bublasaurus

Bublasaurus (hodnocení, recenze)

Deyw

Myslím, že by jsme byli všichni šťastní ale zřejmě takové štěstí mít Čekoslovakia míti nebude…

mm13

mm13 (hodnocení, recenze)

Deryll

Nerieš, bavíš sa s tupcom. Asi nie je vec / téma, v ktorej by mal aspoň spolovice jasno... žiaľ (ako to už býva) je tu o to aktívnejší.

Deryll

Deryll (hodnocení, recenze)

??? Odeplasi? Aha no tak proč hraje ve 4 filmech ročně už asi 5 let?  O kvalitach se dá bavit ale Segalovim Levlem bych je nikdy nenazval.Minulej rok měl dost možná pro mě nej film roku Dream scenario a tenhle rok bude mít zas film roku(Doufám) takže za mě naopak Nic jede velké bomby a já mu to moc přeju!

na příspěvěk reagoval mm13, Yoshitsune

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

TheDarKnig

Fanoušci možná ani tak ne, sám sem jeho fanoušek, ale spíše filmový svět jako studia, producenti, režiséři, atd a na jednu stranu, se jim nelze úplně divit, protože má za sebou docela dost filmů, které bych se nebál označi za Seagalovského ražení. 

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

9/10 na RT zatím ze 7 recenzí. Všichni píšou o absolutně nejděsivějším hororu roku. Možná i několika posledních let. 

"[A] masterpiece; an unholy, horrifying confluence of high art and anxiety, a film in which every frame is a nightmare, and it’s beautiful."

"Longlegs gets under your skin and stays there, immersing you so thoroughly in the repulsive, discomforting nature of evil through terrifying imagery and a tactile atmosphere that it’s unshakable."

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

LONGLEGS | Official Trailer

Jeden z nejvíc creepy trailerů, co jsem viděl. Tohle bude pořádnej psychoteror na úrovni Se7en, Mlčení atd. Jen jestli to bude i podobně kvalitní a jestli budu mít odvahu na to vůbec kouknout :D

Bublasaurus

Bublasaurus (hodnocení, recenze)

Pro ty, co neviděli (zatím) všechny 4 trailery, nedoporučuji je sledovat někdy po 23.00 jako já, protože nemusí každému jejich až moc uvěřitelná atmosféra sednout a také by nemusel vůbec usnout…:) (Ten Every Year There Is Another nebo jak je tedy opravdu ten nejhorší). 

na příspěvěk reagoval mm13

Mr.Apache

Mr.Apache (hodnocení, recenze)

Omyl, hodilo mě to na úplně jinou diskuzi. :-) Ale když už jsem tu, samozřejmě opět pobavilo, že všechny horrory musí býz zároveň i thriller. Bez toho by to tady už asi ani nešlo. Neříkám, že zrovna tohle (trailer jsem neviděl) nemusí být zároveň i thriller, ale jinak je to tady s tím povinným propojením těchhle žánrových označení úplná komedie.

Uživatel Mr.Apache smazal svůj příspěvek.

CHVATALOVA

CHVATALOVA (hodnocení, recenze)

Testovací publikum chválilo výkon Nicolase Cage, ale zmínilo se, že výkon  by mohl diváky vyděsit. 

Zdroj: IMBd

frank1974

frank1974 (hodnocení, recenze)

OBSAH:Agent FBI Lee Harker je pridelený k nevyriešenému prípadu sériového vraha, ktorý sa nečakane zmení a odhalí dôkazy o okultizme. Harker objaví osobné spojenie s vrahom a musí ho zastaviť skôr, ako znova zaútočí.

Uživatel KUFI smazal svůj příspěvek.

Související novinky

Horor s Nicolasem Cagem je nečekaným hitem

Horor s Nicolasem Cagem je nečekaným hitem

včera

Ač víkendovým tržbám v Americe bez větších překvapení vede pokračování oblíbené animované série Já, padouch 4 a na vysoké příčce se i měsíc po svém domácím uvedení stále drží taky miliardový hit V… (více)

Nicolas Cage potvrzen jako hraný Spider-Man Noir

Nicolas Cage potvrzen jako hraný Spider-Man Noir

14.05.2024

Nicolas Cage brzy obleče černý baloňák a klobouk, už je to snad jisté. V úterý 14. května totiž bylo z příslušných míst oficiálně potvrzeno, že si skutečně má zahrát hranou verzi postavy noirového… (více)

Reklama

Reklama