Bývalý velitel námořnictva (Kim Rae-Won) přijímá telefonát od anonymního muže. Volající uvádí, že rozmístil bomby na místech zaplněných lidmi, včetně fotbalového stadionu a vodního parku. Jedná se o zvukové bomby, které vybuchnou, když okolní zvuky překročí 100 decibelů. Bývalý velitel námořnictva se zoufale snaží zastavit teroristické útoky a ochránit svoji rodinu. (Jardismo)

Adramelech

Déle trvající hluk vyšší než 85 dB může způsobit škody na sluchovém aparátu až ohluchnutí. Helikoptéra produkuje hluk 100 dB. Lidé, v blízkosti jejichž bydlišť se pořádájí koncerty, by takovou bombu možná ocenili. To bych viděl jako dobrou filmovou zápletku! Ani tohle nebylo vysloveně špatné, ale příběh mě nedokázal upoutat. ()

Lacike

Film odohrávajúci sa v dvoch rovinách. V súčastnosti sledujeme ako nejaký magor nastražil kopu bômb, ktoré sa snaží hlavný hrdina zneškodniť. V tej druhej sledujeme udalosti z pred roka na nejakej ponorke, ktoré majú súvislosť s motiváciou toho magora. A obidve línie sú dosť nudné. Výbuchy tiež za veľa nestoja. Proste sterilný súčasný digibordel. Celkovo slabý film. 4/10. ()

xxmurphyxx

Poslabšia Kórea s komornejším, viac televíznym nádychom a pre mňa menej známymi hercami. Nebolo to zlé, ale u Kórejcov som už zvyknutý na viac. Každopádne pozrieť sa to dá, vie to zaujať a hlavne scény z ponorky mali pekne hustú atmosféru a bavili ma najviac. ()