Co se stane, když se nevinná žena octne v nesprávnou dobu na nesprávném místě? Antonia Gererová (Natalia Oreiro), zvaná Kachorra, chce pomoci dětskému domovu, který vede její přítelkyně mniška a který je ve finanční krizi. Jenže peněz se jí zrovna nedostává a hrozí, že všechny děti v domově nakonec skončí na ulici, což nemůže dopustit, tak se svým snoubencem vymyslí plán, jak se ne právě legálně dostat k penězům. Zaplete se s vlivným mužem, který je ovšem náhle zavražděn a vina spadá na ni. Kachorra dostane šanci, jak prokázat svou nevinu ve chvíli, kdy se vybourá auto, které ji převáží do věznice. Shodou okolností sedí v tom druhém autě jistá Rosario Accabalová a Kachorra zjišťuje, že Rosario ztratila při havárii paměť, tak toho využije a začne se vydávat za ni. Seriál je hlavně příběh prokázání neviny, a lásky mezi Antonií a jejím šéfem Brunem (Javier Lombardo), ale nechybí tu ani napětí střídané s úlevou, smích či slzy. (ČSFD)

Renton odpad!

Scénář: Gustavo Barrios, Diana Segovia .. Po úděsné sérii Divoký anděl si asi Natalia Oreiro a další "tvůrci" řekli, že (postarší televizní) divák snese opravdu všechno a stvořili Ženu na útěku. Opravdu považuji za nutné říct k tomu jen tohle: pokud nemusíte, nedívejte se! Tenhle plod si vážně zaslouží jen 0%. ()

Lima odpad!

"Natalie, měla bys vědět, že Roberto tě tajně miluje." - "Roberto? Ten přece miluje Marisu." - "Ne, ne. Marisu miluje Gustavo." - "Opravdu? A já myslela, že Gustavo miluje Leticii." - "Ne, Leticia miluje Javiera. Ale Javier přitom chodí s jinou. Prý s Elenou." - "Jseš si jistá? Elena se s ním přeci rozešla." - "Fakt? Ale říkala mi, že ho pořád tajně miluje." - "To nechápu. Jeho bych milovat nemohla....A co Nikola? Pořád miluje Fabia?" - "Ne, jeho už ne. Ona miluje Rafaela." - "Rafaela? Ten přeci chodil s Beatriz." - "Hmmm. A já slyšela, že teď chodí s Laurou." - "To určitě ne, ta teď chodí s Víctorem." - "Cože? Víctor už nechodí se Sylviou?" - "Ne, ta ho už nemiluje. Zamilovala se do Salvadora." - "Salvador je nechutnej. Nechápu, jak mohl opustit Rebeku." - "S Rebekou teď chodí Dário. Rebeka ho miluje, přestala milovat Franca, protoře Franco jí nemiloval a miloval Esmeraldu." - "Esmeralda je kráva. Ještě horší, než María. Ta huse teď chodí s Caetanem, protože se rozešla s Hernánem." - "A víš, že ten teď chodí s Thalií? I když jsem si myslela, že chodí s Annou Marií." - "Ale ta přece miluje Josého. To já už vím dávno" - "Hmmm. José je hezkej. Děsně se líbí Victorii, i když ta teď chodí s Máriem." - "Mario už nemiluje Grecii?" - "Ne, s ní.......".......AAAAAARRRRRRGGGGGGHHHHHH!!!!!!....Co blneš?........PRÁSK! BUM! TŘÍSK!..........KRETÉNE! ROZBIL SI TELEVIZI!!!! ()

Zíza

Škoda, že nevim, jak to dopadlo... ;) EDIT.: 22.4.2019 - jsem to tedy dokoukala. Ono je to tak choré, až se člověk prostě musí koukat. Nejhorší na tom bylo, že se všechny „hlavní“ zápletky (asi z těch 150, co to má) vyřešily v jednom díle. Na to, že měli prostor 150 dílů, je to fakt škoda a hrozně špatně. Jinak je to klasická, uřvaná, ztřeštěná telenovela, kde podle mě chce každý hoblovat každého. ()

Tom Riddle

Kachorra je moje oblíbená telenovela, ehm... Vedle Vypůjčených životů asi ta nejlepší. Proč? Protože trhlá Kachorra byla pro hlášky Natálky Oreiro půdou ještě výživnější, než chlapecká Cholito z Divokého anděla. Mnohem víc než klasickou pomalou nudnou telenovelou s hromadou splývajících postav a směšných záporáků to byla nefalšovaná komedie. Hodně naivní, a kýčovitě romantická, ale prostě lepší. Vždyť si vzpomeňme na ty hrůzy jako Cassandra, Divoká kočka, nebo Má tlustá Valentýna. To byl teprve koncentrovaný děs. Kachorra je jen docela milá taškařice, která víc než cokoli jiného docela efektivně zabíjela čas. Tři hvězdy jsou přehnané, ale to odpad taky. Mimochodem, uchvacuje mě "nosák" Evy Horké, která dabovala Patricii (Jazmín Stuart :o) ()

Rex Mundi odpad!

NO, ak ste sa dostali až k môjmu komentáru, tak sa ešte zľahka kuknite na komentár užívateľa Lima....tak...a teraz: okrem toho, že s Limom súhlasím, tento výstižný "popis" všetkých telenoviel mi silne pripomína fúru iných grcných amerických tínedžerských seriálov (v rámci pudu sebazáchovy som síce nepozerávala, ale z počutia viem), ktoré naša mládež žrala (žerie?) aj s navijakom a v ktorých po troch sériách už spal v rámci partie každý s každým a po chvíli hľadania partnerov mimo obvyklého teritória sa len otočí nové kolo...a taký seriál tu má 41% (Beverly Hills 90210). Tak prečo sa tak čudujeme (ja sa už hádam ani čudujem, ach), že sa tu nájdu tisíce starších žien a dôchodkýň, ktoré žerú telenovely? Pre nich sú telenovely teraz tým, čím boli pre mnohých s vás po revolúcii BH 90210 a podobné šity (bohužiaľ si na iné nespomeniem, ale hádam môžem BH brať ako vlajkovú loď). Takže nemá aj z vás, narodených v rokoch sedemdesiatych, niekto v skrini kostlivca? (napr. v podobe bozkami ošúchaného plagátu Jasona Priestleyho:-))) ()

• Na začiatku druhej časti Kachorra (Natalia Oreiro) zakazuje Josefine (Gimena Accardi) pozerať prenos koncertu, keď sa však dozvie, že sa jedná o kapelu Divididos, okamžite zmení názor a povie, že kapelu má rada. Frontman a zakladateľ kapely Divididos Ricardo Mollo je manžel Natalie Oreiro a v čase nakrúcania boli čerstvo zosobášení. (matthew.17)
  • Natalia Oreiro si musela kvůli roli barvit vlasy každých 14 dní. (HappySmile)
  • Pri seriáloch je pravidlom, že prvé časti majú veľkú sledovanosť, pretože diváci chcú zistiť o čo ide, a potom to klesne. U Ženy na úteku to bolo naopak. Od začiatku ju sledovalo 1 600 000 divákov a posledné diely až dva milióny, čím bola najsledovanejším programom v danom období. (matthew.17)