Můj nápadník je vrah

Coldblooded

Akční / Komedie / Thriller

USA, 1995, 92 min

• josieaddms

Název říká vše. Byl to nepovedený pokus o černý humor nebo něco alá můj soused zabiják. Sice to má docela loserovskou atmosféru, a Priestley je docela zajímavý týpek, ale tam to asi končí. Nijak nefandím těmhle sympatickým vrahům či zlodějům, se kterými se ve filmovém světě roztrhl pytel, ať už ve vážných či komických vodách. Připadá mi úplně zbytečné takovéhle filmy točit, třeba to někoho zaujme nebo pobaví, ale u mě se to minulo účinkem.(27.5.2013)

Tvrdé žánrovky měkce parodující černohumorná komedie, formou zajímavá právě pro svoji úchylně krutou >vtipnost< , ze které místy - narozdíl od mnoha trendy thrillerů - opravdu mrazí. Naštěstí tvůrci drží poněkud bizarní děj pevně v mezích chladnokrevně >seriozního< přístupu a nedělají z postav pitvořící se karikatury, k čemuž by obsah mohl svádět. Takže poctivé tři hvězdy za neobvykle obskurní noční zábavu, kterou nekalí ani jako obvykle tak typický jalový český televizácký dabing. Jo, chtělo by se vidět s původní zvukovou stopou a titulky, možná bych v jiném rozpoložení i jednu hvězdičku přidal... - - - - - (Poprvé viděno 8.9.2011 na noční >prímakůl< , hodnocení 123., komentář zde jako čtrnáctý - 8.9.2011)(8.9.2011)

Největší správňák a slušňák z BH 90210 hraje postavu nájemnýho vraha? Tak po tomhle zjištění jsem čekal, co to bude za hovadinu, a ono to dopadlo překvapivě docela dobře. O žádný velkolepý dílo se sice nejedná, ale když na to budete nahlížet jako na film bez nějakejch větších ambicí, tak vás to snad může jenom mile překvapit. Sice to trochu postrádá pointu, ale mě to docela bavilo.(18.5.2008)

Brandon z Beverly Hills jako cynickej vrah?Inu proč by ne!Film je sice levnější,ale zabijákovy eskapády sou dost brutální a velice vtipné.Chápu že to není pro každýho.Já mám brutální černej humor rád,takže stím nemám nejměnší problém.Nejlepší je scéna,kdy se Cosmo ptá mladého párečku,jaké to je,mít dívku,že se nejspíš zamiloval a neví si rady,tak mu hezky poraděj,usmějou se,políbí načež je Cosmo brutálně popraví :-) já se bavil skvěle.(31.1.2011)

• Olík

Jestli se Wallace Wolodarsky pokoušel natočit černou komedii o nájemné vrahovy balancujícím mezi láskou a zalíbením ve své práci (což je jistě námět s, kterým se dá pracovat), proč ne! Režisér bohužel pouze těží z popularity „Brandona“ Priestleyho, který je se svým jediným výrazem celkem na ránu a nedělá z tohoto filmu nic jiného než Assassin Hills 90210.(18.10.2010)