Zkáza rodu Hickmanů

Malcolm Needs

Malcolm Needs

Zoran Veljkovic
  • Hennes

Ač zajímavé téma, žádný zázrak se nekonal. Dědictví po babičce překvapilo trojici asi méně, než nález mrtvého muže v objeveném jazzovém klubu. Ne moc zajímavý fim s podezřelým koncem. Takových filmů jsou bohužel velká množství.(31.3.2012)

• rikitiki

Nelogická splácanina. Taky jsem nepochopila, proč si, probohy, nedal na dveře kanceláře zámek a nezavřel je, když mu tam imrvére někdo lezl a vždycky ho při něčem načapal. /25. 12. 11./(25.12.2011)

• Zazie

Uměla bych si představit atraktivní film na toto téma. Jazzový klub se koncem třicátých let potácí v neutěšené politické i rodinné situaci; obé končí tragédií. V současné době vnuk majitelky klubu odhaluje tajemství, která měla být skryta. Ale ona to byla taková nuda, že jsem začala hledat v kuchařkách, co uvařím zítra k obědu. A ten konec - ten mě opravdu přikoval do křesla. V záporném slova smyslu.(30.3.2012)