Doktor Hollywood

• slovenský

Doktor Hollywood

Komedie / Romantický

USA, 1991, 99 min

Velmi příjemná oddychová komedie se sympatickým hereckým obsazením, která neurazí a mile pobaví v jakékoliv sychravé odpoledne.(8.3.2004)

Příjemná, relaxační jednohubka.(14.5.2004)

Tohle je dobrá komedie, nenechte se zmást těmi třemi hvězdičkami. Několik originálních vtípků a silácké řeči Woody Harrelsona, stejně jako půvaby hlavních představitelek, to jsou atributy, díky nimž se tato komedie perfektně hodí na volné víkendové odpoledne.(31.7.2002)

Mam rád Michaele J. Foxe už od jeho Návratů do budoucnosti a to byl jediný důvod pro sledování tohoto průměrného filmu.(29.6.2005)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $54,830,779Tržby Celosvetovo $-/60%/(6.8.2005)

Role jaka M. J. Foxovi padne jako ulita - slusiva komedie - skoda jen zbytecneho patetickeho moralizovani.(6.8.2002)

Adaptace románu Neila B. Shulmanse "What? ... Dead again?" je sice na první pohled typickým romantickým filmem, nemáme se však čeho bát, nakonec převáží vyvedená komediální stránka, samozřejmě především zásluhou titulního Foxova výkonu.(14.4.2005)

rozpočet : ? tržby americke : $54,830,779(12.2.2007)

Michael J. Fox je ve své roli vynikající, Woody Harrelson doslova úžasný a Bridget Fonda milá...ale přesto mi tu něco chybí k tomu, aby se pro mě Doc Hollywood stal něčím jiným, než jen průměrnou zábavou!(29.8.2002)

Ani ve svém žánru to není příliš nadprůměrný film, ale i tak ho mám hodně rád, hlavně kvůli skvělému obsazení.(8.4.2003)

Ve své době nadprůměrně pohodová a příjemná romantická komedie, kterou jsem dokonce viděla víckrát s Michaelem Foxem, který si tady zahrál sympatického Bena, takže to hodnotím s pocity z doby, kdy jsem to viděla a bez jakéhokoliv uzardění dávám čtyřku.(8.7.2013)

Jó, slepák není slepejš, Poršák ist kapůt a perspektivní ambiciózní doktor Benjamin nakonec pochopí, že >pozice< není všechno pro život a není všechen Hollywood co se třpytí... :-) Milý film s vlídným humorem a emerickým poselstvím o smyslu života - leč ke škodě věci s poněkud nad(z)bytečně přehrávajícími hvězdami s M.J.Foxem na čele...(1.7.2006)

Tvarovat prsa hollywoodským herečkám nebo vodit svini po vesnici? Já v tom mám jasno. Nejprve vydělat jeden, dva či tři majlanty ve velkoměstě a pak rychle prchnout do klidu venkova. Dr. Stone v tom má také jasno, jen to ještě neví, takže si v tomto snímku můžeme užít jeho tápání a hodně příjemnou atmosféru. Nic víc jsem v tom nenašel, a to jsem se díval i pod postel, ale já taky na dobrou noc nepotřebuji nic víc než pohodovou pohádku.(17.1.2015)

Pěkná romantická komedie, která dokáže pobavit, ale nic jinýho se z ní už nevyrazí. Je tam pár slušnejch vtipů, teda spíš vtipných scén, ale jsou podány dost slbě a nevýrazně, takže se moc do paměti nevryjou, snad jen začátek by se dal označit za dobrrej a vtipnej, pak už je to jen průměrná zábava s drsným Woody Harrelsonem, kterj dostal jen minimu prostoru a to je jedna velká škoda, protože tam byl asi nejlepší. Michael J. Fox tam neni špatnej, ale spíš takovej nevýraznej a nic zvláštního tam nepředvádí a co se týče herečky Bridget fonda, tak tý jsem si skoro nevšim, ta tam moc velkou roli neměla, ale to mi ani nevadilo. Na druhou stranu to neni braný nějak vážně a svuj účel pobait to celkem spní, takže lepší 3* tomu přece jenom dám(29.6.2005)

Příjemná relaxace na víkendové odpoledne.(9.1.2006)

Krávy na silnici připraví doktoru Hollywoodovi jisté farmářské dilema. Kozy nebo prase..? Chill mood komedie, která všechny přesvědčí, že když ambice zvítězí nad láskou, nebyla to láska. Být ještě více idylická, musel by Marty McFly předělat své Porsche na dýně sklízející traktor.. Woody Harrelson má snad patent na role sebevědomých balíků, co jsou tak sebevědomí, že ani netuší, jací jsou balíci. „Is that a star?“ - „No, that´s Ted Danson...“(29.3.2016)

Film, kterému náleží stejný přívlastek jako představiteli hlavní role - sympaťák. Není hluboký, nejspíš vám neutkví v paměti ani vám v jakémkoli ohledu nerozšíří obzory, ale zanechá ve vás příjemný pocit pohody. Snímek o hledání správného přístupu k životu, zkrátka těch pravých životních hodnot. Romantický kousek, který stojí na představiteli hlavní role Michaelu J. Foxovi. A nesmím opomenout ani ústřední filmovou melodii I am the one and only, kterou jsem si s tímto snímkem spojil a která hodně dotváří její romantický náboj. Celkový dojem: 65 %.(11.10.2013)

Opravdu milá komedie o tom jak doktůrek štěstí v Zapadákově našel.Příjemné herecké výkony a spousta humoru.(12.9.2003)

Nadprůměrná zábavná komedie. Michael J. Fox opět uplatnil svůj komediální talent a titulní role mu padne jako ulitá. Skutečně kvalitní zábava, která není taková jako ve většině zábavných amerických komediích na jedno shlédnutí. Je o mnoho lepší a pokaždé Vám vykouzlí úsměv na tváři a spraví náladu.(24.6.2006)

Americký herec Michael J. Fox v roku 1991, po skončení natáčania kultovej časocestovateľskej sci-fi série "Návrat do budúcnosti", si strihol hlavnú úlohu v romantickej rodinnej komédii "Doktor Hollywood". Stvárnil mladého, ambiciózneho doktora Benjamina Stonea, ktorý odchádza do Hollywoodu rozbehnúť karieru prestižného plastického chirurga. Avšak vďaka náhode jeho cesta skončí v malom mestečku Grady. No a práve tam najde šťastie a svoju životnú lásku. ***(30.4.2017)

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10