Nádherně oddechový příběh se slušnou řádkou vtipných momentů, kterým kraluje doktůrek M. J. Fox. Třešničkou na dortu je nevypočitatelný Woody Harrelson jako „slušný a solidní chlap, když si přestane hrát na tvrdého pojišťováka“. Milý humor, útulně poklidné prostředí jednoho amerického zapadákova a příjemní herci (D. O. Stiers alias „Charles“ vždy potěší). Co zhlédnutí, to skvělá zábava.(20.1.2008)

Americký herec Michael J. Fox v roku 1991, po skončení natáčania kultovej časocestovateľskej sci-fi série "Návrat do budúcnosti", si strihol hlavnú úlohu v romantickej rodinnej komédii "Doktor Hollywood". Stvárnil mladého, ambiciózneho doktora Benjamina Stonea, ktorý odchádza do Hollywoodu rozbehnúť karieru prestižného plastického chirurga. Avšak vďaka náhode jeho cesta skončí v malom mestečku Grady. No a práve tam najde šťastie a svoju životnú lásku. ***(30.4.2017)

Krávy na silnici připraví doktoru Hollywoodovi jisté farmářské dilema. Kozy nebo prase..? Chill mood komedie, která všechny přesvědčí, že když ambice zvítězí nad láskou, nebyla to láska. Být ještě více idylická, musel by Marty McFly předělat své Porsche na dýně sklízející traktor.. Woody Harrelson má snad patent na role sebevědomých balíků, co jsou tak sebevědomí, že ani netuší, jací jsou balíci. „Is that a star?“ - „No, that´s Ted Danson...“(29.3.2016)

Príjemná romantická komédia na víkendové popoludnie v telke. Najlepšie, ak máte depku a vonku prší, pretože vám vylepší náladu. K tomu patrí aj to, že neprináša žiadne veľké emócie, takže sa nemusíte báť, že si poplačete. Po sudcovom klepnutí kladivkom a vynesení rozsudku je vám jasné, ako to celé skončí, ale samozrejme postavy musia robiť fóry, kým to dôjde aj im a my sa na tom môžme relatívne slušne pobaviť. Ak feelingom prirovnať k niečomu z tohto storočia, tak možno k Sweet home Alabama.(22.1.2017)

Jako malej prcek jsem u toho čůral smíchy a mamka mi zakrývala oči u nahé dívky co vyšla z jezera :))). Prase jsem miloval a svého hrdinu Michaela J.Foxe totálně zbožňoval. Zůstalo mi po těch letech bohužel jen jedno a to obliba výborného herce s tvrdým osudem J. Foxe. Je to prostě takový kamarád naší generace...a nejen naší. I tak je to nostalgický film u kterého člověk zapřede. Proto čtyři hvězdy.(22.8.2012)

• - Městečko Micanopy si natáčení filmu každoročně připomíná společensko-kulturní akcí "Doc Hollywood Days". Výtěžek z akce jde na podporu výzkumu Parkinsonovy nemoci na University of Florida, a do Nadace Michaela J. Foxe pro výzkum Parkinsonovy choroby. (Danula13)

• - Vůz ve filmu, který způsobí všechny patálie, je Porsche 356 Speedster z roku 1956. (Elwanelyn)

• - Tento film byl točen ve městě Micanopy, stát Florida. Městečko s 650 obyvateli jižně od Gainesville. (Elwanelyn)