Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Bibi to prvenstvo určite niekto len tak ľahko nevezme. Prijali ju do čarodejníckeho spolku s predstihom. Vďaka záchrane životov svojim dvom priateľom. Bibi je mimoriadne talentovaná a schopná čarodejnica a má rada ľudí. To sa však rozhodne nepáči zlej čarodejnici Rabii, ktorá robí všetko preto, aby to Bibi poriadne osladila... (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (12)

janulin123 

všechny recenze uživatele

tenhle film jsem viděla bohužel ve sloneštine a soudím, že kvůli tomu ještě stoupla stupidnost tohoto film. Už si nepamatuju, jak přesně zaklínali (nějaké puf-puf či co), ale vím, že jsem se u toho vždycky hrozně smála. A třešínka na dortu byli ty písničky, melodie příšerná, pěvecký výkon slovenských dabérů tomu nijak nepomohl, spíš naopak. ()

Mariin 

všechny recenze uživatele

..."Ďáblovým úkolem je snažit se, aby lidé nevěřili v Boha, ale stali se z nich čarodějové..." (C. S. Lewis). Toto semeno se dnes rozsévá už mezi malé děti díky takovýmto a mnoha dalším filmům...Kvalitu formální ani nehodnotím, ale ta hvězdička je alespoň za to, že dokáže zaujmout malé diváky, a to díky jakési strašidelnosti přiměřené jejich věku... ()

Reklama

Dudek odpad!

všechny recenze uživatele

Na to že má Malá čarodějka Bibi "jen" hodinu a půl obsahuje až mnoho hluchých míst. Navic děj není tak zajímavý, aby jej mohl ocenit průměrně inteligentní divák. Samozřejmě může někdo namítat, že tenhle film je zaměřen primárně na dětského diváka, o čemž vypovídá i velmi nízká úroveň vtipů, ale na to musím namítnout, opravdu se chtějí děti dívat na tohle? Bohužel soudě podle vlastně sestřenice musím odpovět že ano. Bohužel, neboť tohle je nekonečná sbírka demence. Německá vykrádačka Harryho Pottera prostě nefunguje. Nejenže kouzla tam nemají žádný šmrnc, ba právě naopak, každé zaklínadlo je nesmírně trapné ("Čáry máry bublifuk, ať už mě nebolí krk. Staniž se!") a snímek tohle nedokáže vychytat ani pomoc triků. Nefunguje zde ani prolínání kouzel a normálního světa, charaktery hrdinů jsou jak z ruky šestiletého dítěte a příběh samotný je tak přímočarý a dementní, až to bolí. Za co tedy ta jedna hvězdička? Abych se přiznal, tak snad jen za pár momentů, kdy jsem se usmál. 10% ()

Slarque 

všechny recenze uživatele

Levná a nudná německá fantasy moralita, která bude vaše potomky vychovávat tak urputně, až usnou. Zlo je směšně nudné, herecké výkony na nule, hudba monotónní, výprava minimální a triky na úrovni českých TV seriálů. ()

Galerie (40)

Zajímavosti (1)

  • Bernhard Blocksberg (Ulrich Noethen) v jedné scéně řídí české auto Škoda Octavia Combi z roku 2001. (SONY_)

Reklama

Reklama