poster

Malá čarodějka Bibi

 • Česko

  Bibi a létající škola

 • Německo

  Bibi Blocksberg

 • Slovensko

  Bibi Blocksbergová

Komedie / Rodinný / Fantasy

Německo, 2002, 102 min

 • Slarque
  *

  Levná a nudná německá fantasy moralita, která bude vaše potomky vychovávat tak urputně, až usnou. Zlo je směšně nudné, herecké výkony na nule, hudba monotónní, výprava minimální a triky na úrovni českých TV seriálů.(12.8.2006)

 • T2
  *

  Rozpočet €6miliónovTržby Celosvetovo $10,325,000/20%/(4.6.2010)

 • Dudek
  odpad!

  Na to že má Malá čarodějka Bibi "jen" hodinu a půl obsahuje až mnoho hluchých míst. Navic děj není tak zajímavý, aby jej mohl ocenit průměrně inteligentní divák. Samozřejmě může někdo namítat, že tenhle film je zaměřen primárně na dětského diváka, o čemž vypovídá i velmi nízká úroveň vtipů, ale na to musím namítnout, opravdu se chtějí děti dívat na tohle? Bohužel soudě podle vlastně sestřenice musím odpovět že ano. Bohužel, neboť tohle je nekonečná sbírka demence. Německá vykrádačka Harryho Pottera prostě nefunguje. Nejenže kouzla tam nemají žádný šmrnc, ba právě naopak, každé zaklínadlo je nesmírně trapné ("Čáry máry bublifuk, ať už mě nebolí krk. Staniž se!") a snímek tohle nedokáže vychytat ani pomoc triků. Nefunguje zde ani prolínání kouzel a normálního světa, charaktery hrdinů jsou jak z ruky šestiletého dítěte a příběh samotný je tak přímočarý a dementní, až to bolí. Za co tedy ta jedna hvězdička? Abych se přiznal, tak snad jen za pár momentů, kdy jsem se usmál. 10%(13.8.2006)

 • janulin123
  *

  tenhle film jsem viděla bohužel ve sloneštine a soudím, že kvůli tomu ještě stoupla stupidnost tohoto film. Už si nepamatuju, jak přesně zaklínali (nějaké puf-puf či co), ale vím, že jsem se u toho vždycky hrozně smála. A třešínka na dortu byli ty písničky, melodie příšerná, pěvecký výkon slovenských dabérů tomu nijak nepomohl, spíš naopak.(16.2.2011)

 • Mariin
  *

  ..."Ďáblovým úkolem je snažit se, aby lidé nevěřili v Boha, ale stali se z nich čarodějové..." (C. S. Lewis). Toto semeno se dnes rozsévá už mezi malé děti díky takovýmto a mnoha dalším filmům...Kvalitu formální ani nehodnotím, ale ta hvězdička je alespoň za to, že dokáže zaujmout malé diváky, a to díky jakési strašidelnosti přiměřené jejich věku...(12.9.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace