Střední škola po americku (TV film)

High School U.S.A.

• slovenský

Stredná škola na americký spôsob

Komedie

USA, 1983, 100 min

Komentáře uživatelů k TV filmu (2)

• rikitiki

Karikatury středoškoláků i jejich profesorů nejsou zábavné. Film je umělý a nepřesvědčivý. Hlavní hrdinka (údajná kráska) připomíná neandrtálce, proto je vzplanutí hlavního hrdiny k ní neuvěřitelné. Ale on ho vlastně neřeší a stará se zejména o vítězství v závodě, jehož mnohem lepší verze byla v Pomádě. Hlavní padouch je k ničemu. ____Velmi slabá verze osmdesátkových komedií pro teenagery. /12. 1. 15./(12.1.2015)

Já mám pro tyhle středoškolské komedie osmdesátek slabost a tohle spolu s Ridgemont High patří k tomu nejlepšímu. Zvlášť povedené je obsazení včele s ještě neznámým Michaelem J. Foxem, Crispinem Gloverem, krásnou Nancy McKeon a tím černochem, který je dost podobný Michaelu Jacksonovi. Vtipné účesy a hlášky, to je to, co na vás čeká. Ano, je to veskrze hloupoučké, ale zábavné a u takovýchto filmů přeci o serioznost nejde.(5.8.2012)