Neuvěřitelná cesta

Scénografie:

Roger Cain

Kostýmy:

Karen Patch

Opět jeden z filmů mého dětství. Jak tu napsal Superpero... Opravdu jsem ho žrala :D Nejraději z těch tří jsem měla Shadowa. Ten mi opravdu utkvěl v paměti. Když jsem ale film viděla znovu o několik let později... musím uznat že už se mi tolik nelíbil. Přes to je ale film takový milý a jednou za pár let se na něj klidně zase podívám.(21.3.2014)

Njn, já vím, že to není žádný super umělecký film... ale viděl jsem ho znovu po dlouhé době a zas mne dostal, zas mi tekly slzy a byl jsem dojatej a šťastnej, že to Shadow znovu dokázal... no, prostě, tohle pochopí jen pejskař :-D(2.5.2016)

Těžko říct, jak bych to hodnotil, kdybych to viděl teď poprvé (no spíše by byla otázka jestli bych se na to vůbec koukal), každopádně tento film má pro mě skutečnou nostalgickou hodnotu. Příjemný film s dojemným příběhem a výborným soundtrackem (možná díky soundtracku jsem si na tento film po dlouhé době vzpomněl). Dnešní děti asi příliš nezaujme (ikdyž by mohl, nevím co teď letí..), každopádně kdo vyrůstal v době kdy se lámalo tisíciletí tak tohle prostě ocení.. 90%(27.5.2017)

Krásný rodinný film o cestě dvou psů a jedné kočičky. Občas napínavé, srandovní a také dojemné. Když jsem to viděl poprvé, málem jsem u konečné scénky uronil slzičku.Film mého mládí potěší nejen starší diváky, ale hlavně ty mladší.(21.6.2007)

Při hodnocení se nejde vyhnout sentimentu. Vzpomenu si jak sem film viděl prvně jako malej kluk. Českej dabing je tady skvělej. Fakt dojemný, zvířátka, hezká příroda a nakonec happy end=)(3.9.2009)

[2009-12-06] *(6.12.2009)

Když jsem byl malý, byl to můj asi nejoblíbenější film. Byl vtipný i dramatický, měl vše, co jsem potřeboval.(27.10.2010)

Dětství, dětství a zase dětství. Komedie, která mě provázela za moje dětství, když se dnes zeptám rodičů kolikrát jsem tento film viděl, nedokážou mi ani odpovědět.(11.6.2012)

Tohle je pro malé děti, ty vědí, že film dopadne dobře. Ne jak my, kteří po životních/filmových zkušenostech víme, že pejska může zakomplexovaný vrah v masce svléknout zaživa z kůže a kočičku můžou ukrást zdrogovaní puberťáci a pokud nerozluští určenou hádanku do dvou minut, upálí ji i s jejím majitelem. Děti se o zvířátko v nesnázích nebojí, protože život je přece super a nikdo v něm neumírá, natož rozkošná mluvící zvířátka! Mě to stačilo jednou. Za to mi ta dvoulitrovka slz a nervy v háji nestojí. Už jsem velká holka, takže si podobné stresové situace jentak nemůžu dovolit.(13.7.2012)

Jako malej jsem ten film žral, dneska jsem ten nahodou viděl a přiznám se, díval jsem se na film s velkou dávkou nostalgie. A nezklamal. Je to dojemné a milé a to říkam jako řádný cynik jsem měl slzy na krajíčku. I dabing je velice hezký. Jen lidi jsou tam ňácí divní, ale není jich tam tak moc. No za mně 5 hvězd.(22.1.2017)

Přesně ten film, který musíte vidět, když je vám kolem deseti, jinak vám později bude připadat trochu trpaný. A já mám to štěstí, že jsem ho viděl v ten správný čas. To se z něj pak lehce stane taková menší srdcovka a o dvacel let později nad tím vším patosem a kýčem člověk bez potíží přimhouří oko.(28.1.2017)

U tohohle filmu jsem brečela, když jsem byla mladá. Brečím u něho i dnes, když mladá nejsem a jsem otrlá a cynická. Prostě tenhle příběh dvou psů a čičiny je takový, že mě bude dojímat úplně vždycky a taky se na něj vždycky ráda podívám. Krásné přírodní scenérie a šťastný konec jsou milým bonusem. Oceňuji, že film není nijak podbízivý a také má vcelku povedený český dabing.(30.1.2017)

1 3 5 6 7 8 následující >>