Nadějná mikrobioložka Eva Lehmann se rozhodla opustit nejen své zaměstnání v biologickém ústavu zabývajícím se patogenetickým výzkumem, ale svou profesi vůbec. Nesouhlasila totiž s experimenty, které mají za cíl vytvořit životaschopný a vysoce přizpůsobivý agresívní organismus, samozřejmě především pro potřeby armády. Nyní se snaží dělat něco užitečného a proto pracuje se sociálními případy ohrožených dětí. Společně s nimi a svou dcerou přijíždí na léto k Bodamskému jezeru, aby si užili sluníčka a pohody. Místo toho je však čeká děsivá noční můra. Nikdo, dokonce ani její manžel Mark Lehmann, také bývalý zaměstnanec ústavu, netuší, že pod hladinou jezera se z genetického materiálu, který při havárii unikl z nedaleké laboratoře, zrodilo děsivé, krvelačné a hladové monstrum. A to si velmi rychle začne vybírat krvavou daň mezi lidmi, nic netušícími lidmi, kteří se jako každý rok sjíždějí k jezeru, aby tu trávili dovolenou. Jednou z obětí se stane také Evin svěřenec Thomas a dokonce i sama Eva se ocitne v chapadlech děsivého monstra. To se k ní však chová neobvykle přátelsky a nic jí neudělá. Eva s Markem, který byl šéfem ústavu Kepplerem propuštěn, protože s pokusy nesouhlasil, proniknou v noci do laboratoře a zmocní se diskety, která jim pomůže odhalit děsivou pravdu. (oficiální text distributora)

Stanislaus odpad!

Němci se po vzoru Američanů snažili natočit rádoby hororový a akční film, který je ale ve výsledku naprosto trapně ubohý. Atakuje nás v něm potvora, která vypadá, jako by právě prolezla drtičkou odpadu. Němci jsou v některých žánrech opravdu anti-talenti - viz celá plejáda romantických filmů na motivy knih od Rosamunde Pilcher. ()

d-corso odpad!

Ta příšera jakoby z oka vypadla hadici, kterou jsem v létě kropíval zahrádku. Už to nedělám. Bojím se, že by mě stáhla pod hladinu Bodamského jezera. ()

Uškudasket odpad!

Nejhorší snímek, který jsem kdy shlédl.......příšerný mutant s ,,bordelem na ksichtě" terorizuje partu teenagerů v odporném a na skrz prolezlém klišé kabátě.Ve chvílích strachu se nezbavíte pocitu smíchu ani na vteřinu a ve zbytku tohohle páchnoucího odpadu se budete jen modlit, aby tenhle filmařský vtípek skončil.Film postrádá jakíkoliv náznak hororové atmosféry a sci-fi je rázem vystřídáno za výbornou komedii. Film mi jen potvrdil, že ať němci natočí romantický nebo hororový film vždy se jedná o ten nejčernější škvár. ()

Jillen odpad!

Hodně velká pytlovina...tolikrát ohrané téma v podání laciné německé produkce a strašnými herci...počítaje i tu trapnou obludu...fuj. Dávám 0% ()

fars odpad!

No ja nevim, ono to bylo fakt mysleno vazne? Film na me pusobil jako amatersky pocin dvou teenageru, natoceny za jeden vikend. ()