Reklama

Reklama

Pitomý Vánoce

(seriál)
Trailer

VOD (1)

Série(2) / Epizody(12)

Obsahy(1)

Nezadaná zdravotní sestra příbuzným namluvila, že s někým chodí, a teď zoufale potřebuje do Vánoc nějakého přítele sehnat. A má na to pouhých 24 dní! (Netflix)

Videa (1)

Trailer

Recenze (15)

bearmeedek 

všechny recenze uživatele

S01: Je to kopíračka norského Vánoce u našich. A tento italský film na mě zapůsobil daleko civilněji a zároveň italsky - prostě italský. Vánoce v Itálii nevidíme často a v Benátkách už vůbec ne. A za ty Benátky trochu přidávám na hodnocení, protože Benátky já prostě miluji. S02:  Druhá řada je o něco slabší. Hlavně je to tím, že děj u jedničky měl jasně vytýčený cíl a tady se prostě balancuje mezi snahou a průšvihy. Ale opět to není šílenost, vidět se to dá a Benátky opět zabíraly. ()

ABLABLABLA 

všechny recenze uživatele

Na norský originál Hjem til jul to nemá, ale ani tak bych neházela flintu do žita. Spousta scén je opravdu stejných jen v jiném prostředí a méně vtipných, ale jsou tam i odchylky a právě ty mě bavily. Zároveň hlavní hrdinka je velmi sympatická a hluchoněmému uklizeči jsem moc fandila a jsem ráda, že alespoň tato dějová linie dopadla dobře. Co je taky o hodně horší než norský originál, je soundtrack. Songy z Vánoce u našich jsem po zkouknutí poslouchala nejméně dva měsíce, protože jich bylo v podstatě na celé album a byly boží. Tady? Tady hraje jedna píseň pořád dokola, všimli jste si? ()

Reklama

Arkagas1989 

všechny recenze uživatele

Chtěla jsem k dodělávání cukroví něco vánočního - ostatně bylo to 23.12. a povedlo se. Jasně, není to originál a je to jen přetočená italská verze, ale bože! Ta Itálie! Ta Itálie! Vždyť je úplně jedno, o čem to je, tady je vánoční Itálie!  Bavilo, místy méně, místy více, ale do pozadí k tomu cukroví to byla naprosto skvělá volba. Co víc. Už nikdy si to nepustím znova, ale postavy byly fajn... jo a už jsem se zmínila o té Itálii? :-) Moje hodnocení: 7/10 ()

AndrewNewman 

všechny recenze uživatele

Plytký taliansky pokus o Emily in Benátky, ale nevyšlo to podľa predstáv. Dokonca ani toho klasického vianočného sentimentu sa diváci nedočkali. Úsmevných momentov je žalostne málo, nejak sa tvorcovia snažia hrať na nôtu súčasných dramedy seriálov, lenže ako vtipné, tak aj dramatické scénky pôsobia príliš vlažne. V podstate všetky herečky hrajú čistý priemer, ale vyzerajú dobre, takže sa to dá zniesť. Ďalšia vec, ktorá sa dá zniesť je stopáž, no a napokon sme sa aj dočkali pekného romantického a nečakaného páru. Hluchonemý Diego a miestna panna majú skutočne niečo do seba. Tvorcom by som za ten nápad pridal pomyselnú hviezdičku, ale inak nečakajte nič len stráviteľný priemer a pár odkazov na Lásku nebeskú. ()

lake-lake 

všechny recenze uživatele

po třech dílech při žehlení váhám, jestli mě vůbec zajímá, jak to dopadne: naprosto nesympatická zdravotní sestra a její tři otravné vlastní sestry a nespočet nesympatických, ale hlavně filmařsky neuměle podaných mužských (i ženských) figurek; jediné, co jakž takž funguje, jsou Benátky, ale nasnímané bez turistů, což je lež jako věž, občasný vtípek nic nezachrání ()

Galerie (44)

Zajímavosti (3)

  • Natáčelo se v italských městech Benátky a Chiogga. (Zix.)
  • Patrizio (Gabriele Falsetta) zmiňuje, že než aby byl v nemocnici, tak bude raději doma s matkou koukat na film Duch (1990), ve kterém si hlavní roli zahrála Patrick Swayze. Podle něj pak dostal své jméno Patrizio. (Zix.)

Reklama

Reklama