Příteli můj (TV seriál)

• Německo

Amico mio

Německo / Itálie, 1993, 100 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (5)

Trošku sladkobolné, ale tak nějak akorát, co ještě snesu.(17.10.2015)

První série super, druhá byla slabší.(26.1.2011)

Nejlepší seriál z lékařského prostředí, který má co do činění s Německem. Kam se hrabe Doktor z hor nebo Stefanie či ještě nějaké jiné horší záležitosti těmto podobné. Velmi empatičtí a sympatičtí hlavní hrdinové. Zřejmě proto, že drtivá většina z nich jsou zrovna Italové.(8.11.2014)

Tento seriál ma oslovil najmä postavou Spilla, malého chlapca, ktorý nemal kam ísť a tak najradšej zostával v nemocnici, kde si neskôr našiel priateľa lekára Paola. Jednotlivé epizódy sú plné lásky a smútku.Príchodom lekárky Angely sa veci komplikujú a ako to v takýchto seriáloch býva musí prísť ku stretu hlavných postáv. ............ ......... ......... .......... ........... ........... ....... ..... ...... ... Romantika: *** Vtiahnutie do deja: **** Hudba: ** Humor: ***(27.1.2009)

Na tento seriál se nezapomíná. Jeden z mála tehdy, který zaujmul a rádi jsme na něj všichni koukali. Stefanie nebo Ahoj strejdo doktore byli propadáky, ale tenhle seriál zůstal v paměti s pozitivním hodnocením nám všem, kdo jsme na něj koukali. Moc rádi by jsme ho ještě někdy viděli. Díky takovým seriálům z dřívějška, když je vysílají, se člověk vrátí zpět do vzpomínek na tu dobu, když to tehdy vysílali.(19.6.2018)