80 for Brady

• Kanada 80 for Brady (více)

Skupina přátel si dala za životní cíl navštívit Super Bowl a setkat se s hvězdou NFL Tomem Bradym. (JasonCZ)

Arsenal83

Najväčší úspech celého filmu je fakt, že sa všetky štyri dámy dožili premiéry. K tomu veľká gratulácia. A niektoré vyzerajú aj mlado, taká Jane Fonda v 85 rokoch má nádych čerstvej sedemdesiatničky. Inak je to asi film na objednávku, nech sa niečo zarobí na mene Toma Bradyho. Ale keď už natočili film pre Bradyho, mohli by natočiť aj iný film pod názvom "Let's Go Brandon". Biden by sa potešil. ()

kleopatra

Jane Fonda (85), Lily Tomlin (83), Rita Moreno (91) a Sally Field (76) jsou mladý holky, který si na stařenky jen hrajou. A Tom Brady je nádhernej chlap a hvězda NFL, co jim skrze obrazovku dolévá šťávu do života a ony si chtějí splnit sen – vidět ho naživo. Tenhle film zaručeně nedostane Oscara, ale pomůže na chvíli zapomenout třeba na artrózu a nebo si naopak vzpomenout, že v kůlně rezne kolo a olejnička stojí hned vedle něj, takže směle do toho a příjemnou jízdu. ()

silentname

"80 For Brady" je podľa mňa relatívne obstojnou komédiou, ktorá v niektorých miestach skutočne pobavila, občas zašla do jemne trápneho levelu. Nenašiel by som však moment, kde by som povedal, že to sledovať bolelo a najmä je treba uznať, že vidieť túto ústrednú štvorciu ako sa dostanú na Superbowl... a ako silne to prežívajú bolo celkom dobrým zážitkom. Podľa všetkého ide o príbeh podľa skutočnej udalosti, no je treba povedať, že určité scénky mi prišli trošku nafúknuté. Nechcem tvrdiť, že sa to nestalo, alebo, že tam tvorcovia veľa pridali, no pokiaľ k niektorým momentom došlo, tak si myslím, že boli spracované o niečo jemnejšie a nebol by z toho taký fór alebo také absurdum, aké sme tu mali možnosť vidieť. Je to zábavné, no úplne tomu neverím. Zase, nechcem súdiť, koniec-koncov nebol som pri tom keď sa tento príbeh odohral a v celkovom kontexte a toho čo chce povedať ide podľa mňa o dobrú story, ktorú som sa rád dozvedel. Je super, že fanúšikovia môžu vymotivovať samotných hráčov a celkom tomu nemám ani problém uveriť. V jadre ide pre mňa o okey komédiu, ktorá možno je trošku prefláknutá v určitých momentoch, no ako ľahká zábava je v pohode. Hodnotenie: B- ()

M.i.k.e

Neškodná televizní polokomedie inspirovaná skutečným příběhem čtyř kamarádek ve věku kolem osmdesáti let, které se rozhodnou vyrazit na Super Bowl a podpořit svůj tým a hlavně svého idola Toma Bradyho. Za celou dobu se tu vlastně nic zásadního ani nijak extra dramatického (ani vtipného) nestane, nicméně díky čtveřici hereckých legend v hlavních rolích to vlastně moc nevadí. Za sebe spíš smekám před tím co všechny čtyři dámy ve svém věku ještě zvládnou. Vždyť Jane Fonda je osmdesátpět let a Ritě Moreno dokonce přes devadesát…50% ()

Streeper

Úžasné spojení naprosto božích hereček, které jsem si nemohla jen tak nechat ujít. Ale příběh filmu je šíleně slabý a nudný. Místy to funguje vcelku dobře jako komedie, párkrát jsem se i zasmála, ale jinak je totálně podprůměrný film, který podle mě všechny dámy natočily, protože si chtěli užít společný čas. Žádná kvalita to není a vím, že znovu film neuvidím. ()

• Tom Brady vo filme nemôže nájsť svoj dres počas výmeny dresov, čo je odkazom na to, že Bradyho dres bol skutočne ukradnutý po finále Super Bowl. (Arsenal83)
  • Film sa natáčal v Santa Clarite (Kalifornia, USA) a Houstone (Texas, USA). (Arsenal83)
  • Tom Brady, ktorý stvárňuje sám seba, strávil väčšinu svojej kariéry hraním za New England Patriots, ktorému štyri hlavné postavy fandia. V čase uvedenia tohto filmu však už hral za Tampa Bay Buccaneers. (Arsenal83)