• Gemini
  *****

  Nemůžu si než povzdechnout, že právnické profesi chybí takový film jako Doktor. Pan Herec William Hurt, nalézající smysl lékařské vědy skrze andělskou Elizabeth Perkins a vlastní těžké okamžiky; a k tomu budoucí partička z Chicago Hope a jedna silná scéna za druhou, od začátku do konce. Jojo, empatie, to je věc, když máte pracovat s lidskými osudy... Čtení dopisu od June je asi nejpůsobivější moment a film jako celek si ode mě odnese "Stoprocentních" 90%.(14.7.2007)

 • Pecival
  ****

  Tento film o cynickém (ač docela vtipném) doktorovi, který pod vlivem nemoci okusí vlastní medicínu, by měli povině pouštět na našich lékařských fakultách každý semestr. Jistě, do filmu se napasuje několik klišé, celá zápletka je dopředu jasná, ale díky solidní režii a vynikajícímu Williamu Hurtovi to moc nevadí.(10.4.2010)

 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $38,120,905Tržby Celosvetovo $-(22.2.2009)

 • Colonist
  ****

  Povedený film a hlavně pravdivý. Nedávno jsem v novinách četl článek zaměřený na podobné vztahy lékař/pacient. Takže doktoři klidně mohou říkat pacientům "Zdechlina" i u nás. A taková zajímavost: Ve filmu hrají Christine Lahti, Mandy Patinkin a Adam Arkin, kteří si o pár let později společně zahráli doktory v seriálu Nemocnice Chicago Hope.(16.6.2007)

 • JayZak
  ****

  Silný film o cynickém doktorovi, který dostane životní lekci. Navzdory tématu se režisér většinou vyvaroval patetických situací a naše pocity tu tak ždíme jemně a pozvolna, přesto je tu několik silných scén, jako ta v poušti nebo ta na střeše, které vás dostanou. Dobrému hodnocení přispívá také William Hurt, který to zahrál opravdu výborně.(13.2.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace