Po smrti učitele se jeho nejlepší kamarád a bývalý policajt rozhodne vyřídit si to s gangem, který ho má nejspíš na svědomí. A začne proto učit na jeho škole. (Netflix)

bozka10

Slabučký poľský akčňák nevalnej kvality, jednoduchý príbeh vystrihnutý z 80 - 90 tych rokov béčkových filmov s Norrisom s spol.s veľmi odfláknutou choreografiou bojových scén. ()

petikacka

Takový polský pokus o Nebezpečné myšlenky, Mezi řádky, Bruce Leeho a Fak jů pane učiteli...Není to sice žádná šupa, ale dívat se na to dá. A já se stydím za tak stupidní koment...Za mě 50% ()

kacir

Tvorcovia zrejme neplánovali natočiť takúto skvelú komédiu, už dávno som sa tak nezasmial pri tých bitkách. Škoda však, že miestami som sa cítil až trápne. Veľmi amatérske. Strata času. Hviezdička za Agátku, celkom šťava. ()

a0001

Slabučné a naivné. To už aj diel "pána profesora" pôsobí solidnejšie. Žiaľ a to poľskú kinematografiu mám v obľube. 35% ()

Gagin

Odradila mě choreografie bojových scén. To je tak amatérský a tak viditelný sakra, jak tohle může projít do filmu. ()

Gerick

Poľsko nás nezásobuje len ''kvalitným'' kuracím mäsom, antukou namiesto kakaa a pančovanými pracími práškami, ale aj akčnými filmami á la Hollywood a týmto nevydareným pokusom o akčný film o gangoch na školách, ktorý v školskej jedálni varia čo netreba a je len trápnou kópiou amerických filmov, kde sa mládež otĺka a kde opäť ide o drogy a kto je najmocnejší, najširší a najvyšší. Hudobný podmaz je síce fajn, len sa nehodí k blonďavým varšavským chuligánom. V tejto jednohubke hviezdička jedine za Agátku a jej ksichtík. ()