silentname

"Vianočná výzva 2022 - 42. film - "#Xmas" bolo pre mňa na tohtoročnom vianočnom zozname jedným z filmov, na ktorý som bol zvedavý. Názov niekedy vie zaujať. A bolo tomu tak aj v tomto prípade. Vo výsledku ale ide o veľmi priemerný počin, ktorý zlyháva na jednom podstatnom fakte. Tým sú bohužiaľ naše postavy, ktoré tak nejako idú s celým tým konceptom klamania až do úplného konca a tlačia našu hrdinku do toho, aby pokračovala, pretože to dvíha ich rating na (nie) Instagrame. Toto nie sú rozhodne témy, ktoré mi prídu zaujímavé. A nepomôže tomu ani skutočnosť, že to pomôže dať našej hlavnej hrdinke potrebnú odvahu na to, aby sa rozhodla v živote urobiť nejaké dôležité rozhodnutie a nebola neustále v bezpečí svojej ulity. Okey. Dobrá myšlienka, ale dalo sa k nej dôjsť aj iným spôsobom ako tuctovým príbehom kde sa musí odhaliť klamstvo. Jediné čo ozaj oceňujem je to, že to pomôže iným vidieť ako budovanie imidžu nie je to, čo je dôležité. Inak toto ale pre mňa nič neurobilo. Bohužiaľ. Hodnotenie: C+ ()