Harry dá nahlédnout do svých dětských let, kdy byl neustále pod drobnohledem veřejnosti. S Meghan pak zavzpomínají na tajný začátek svého nečekaného vztahu. (Netflix)

Kamas odpad!

Jak dlouho bude tento pár tímto způsobem ždímat peníze? Ona zahraje cokoliv na počkání: smích, pláč.. Je to ale zoufale neupřímné, už několikrát omleté téma nepochopených a neuznaných chudinek, kteří chtějí žít svobodný život bez novinářů a fotoaparátů v ústraní, aby se poté prodávali komukoliv a těžili peníze z bulváru, Netflixu a rozhovorů, kde jen hází špínu na královskou rodinu. Jejich příběh nabízí zoufale málo a tak se dokument snaží ještě parazitovat na slavnějších členech královské rodiny. ()

Daiker odpad!

Nevím proč toto Netflix natočil.... Vypnuto po 20 minutách..... Na to že se odstěhovali do USA aby unikli pozornosti médiím, tak dávají jeden rozhovor za druhým.... A samozřejmě za to berou nemalé peníze.... Meghan je odporná, nesympatická a jen knučí o rasismu.... A ještě ztrapní samotnou královnu.... Pryč od toho.... ()

kondor77 odpad!

Bizarní pornofilm. Dal jsem si dnes programově za úkol revidovat mé starší recenze. Kéž by tento dokument dosahoval kvalit bizarního pornofilmu. Jsem takový naiva. ()

Veskoslav odpad!

Nevím, co jsem čekal. Ale že to bude až taková sračka jsem vážně nečekal. Ona je ufňukaná blbka, co si myslela, že se z ní všichni podělají a on je chlap, co ji odevzdal majetek, koule, duši a nevím, co ještě. Tohle fakt není žádné "odhalení", tohle je regulérní fňukání v režii Netflixu...Nic víc. A takoví uživatelé jako clericuzio, no každý je nějaký, ale pochybuji, že to chlapec už viděl všechny 3. díly, když to před chvíli teprve přistálo na Netflixu.... ()

Peddro odpad!

Prince Harryho a Meghan nemusím už dlouho, ale po tomto dokumentu, je považuji za lidský odpad. Princ Harry prodal svou rodinu za 2,3 miliardy. Můj názor je, že nic z toho nepochází z jeho hlavy, ale je za tím senzacechtivá, zlá, zkrachovalá a neúspěšná špatná herečka. Když je srovnám s Williamem a Catherine, kteří jsou spořádaný a kultivovaný pár, tak jim tyto povrchní celebrity, nesahají ani po kotníky.  A ta neúcta ke královské rodině, a k nedávno zesnulé JV Alžbětě II., to je neodpustitelné. Harry poplival babiččinu památku, vlastně jí naplival na hrob. Odporný hyenismus. Navíc se Meghan projevila jako velmi prosťoučká a nevzdělaná, když jí mělo překvapit, že se nemůže se členy královské rodiny obejmout. Každý ví, že jsou tam formálnější vztahy, zvláště při prvním setkání, nehledě na to, že si jako Američanka myslel, že se lid chovají všude  stejně. Například Japonci mají poměrně širokou komfortní zónu a je vrchol neslušnosti jí narušit.  Její záměr byl jasný, aby jí litovali, jak přátelskou a milou Meghan, která chce každého obejmout, zklamala chladná a odtažitá královská rodina. Je to průhledné a mimořádně hloupé. Vévodkyně Catherine je úžasná, vznešená a nádherná dáma, které tato zkrachovalá komediantka, nesahá ani po podrážky bot. ()

Beata.Zajaco

Ja si naopak myslim, ze lidi co to kritizuji zerou kazdou carku mediim. Ja si teda myslim, ze ji proste kralovska rodina neprijala,protoze je americanka. Z toho dokumentu citim,ze Meghan je naprosta pohadacka a rozhodne je Harry vetsi sympatak nez jeho bratr a to uz od detstvi. Nicmene narozdil od zeny Harryho bratra Meghan na toto odkazana nebyla takze si ho za me nevzala rozhodne z vypocitavosti a tem pomluvam co siri sluzebnictvo neverim. Vse bylo podle me na ni zamerne hozeno. ()

KuceraJohny

První půlka mi přišla extrémně nudná. Pak když se, však vše začalo stáčet k Harrymu dětství a jeho matce Dianě mě to začalo celkem bavit. Upřímně jsem celkem neznalý co se Královské rodiny týče. Samozřejmě vím základy, jako jména atd. ale nikdy jsem nebyl takový ten fanatik jako ostatní lidi. Proto když na mě série vyskočila na Netflixu, řekl jsem si, že zjistím něco víc. Zatím mi upřímně připadá méně sympatický Harry než když jsem o něm nic moc nevěděl a celkově na hodinu dlouhý díl se půl hodiny nudit není nic moc. Proto nemůžu dát víc než 2* ()

monika.lavri odpad!

Zdlouhavé nudné vysvětlování něčeho, co lidi už dávno vědí. Věčné kňučení skrze rasismus, obtěžování novináři a stavění se do role, jací chudáci jsou, včetně toho, jak je Meghan úžasná, že to vydržela.  Nudilo mě to a ve chvíli, kdy měla proslov ohledně smrti Floyda, jsem si řekla, že stačilo. Spustit nepokoje, poklekávání atd., kvůli smrti kriminálníka a narkomana a halit to do hávu, jak jsou ti běloši strašní, nepotřebuji pořád dokola číst. Vše má více stran i úhlů. Našla si prince, co čekala? Že je všichni nechají být? Vůbec nerozumím tomu, proč tento dokument vznikl. Je to jednostranný pohled, bez jakékoliv konfrontace. ()

OtokPag odpad!

Harry prošel proměnou z prince rebela a sympatického rošťáka, přes odvážného vojáka, do pozice zoufalého podpantofláka a křiváka… Meghan je odporná kráva, předpokládám že jednoho dne Harryho totálně zničí! Netflix mě dost zklamal, že dává prostor téhle falešné a nenažrané  famílii. Nevím, nevím, jestli zvládnu další díly 🤮 ()

Cochtan85

Překvapuje mě tolik negativních komentářů. Nikdo z nás si neumí představit být na každém kroku sledován novináři. Princezna Diana za to zaplatila životem. Je na každém jak si uspořádá vlastní život a pokud chce někdo soukromý život a ne veřejný, tak bychom to měli respektovat. Nikdo neovlivní to, kde a komu se narodil, ale každý může rozhodnout o vlastním životě. ()

CheryLka odpad!

Aneb, jak jedna neznalá americká skoro herečka prince ulovila... Nudné a trapné. Jediné, co dává smysl, je fakt, že se skutečně hodně věcí odehrává za dveřmi a nikdo zvenčí o tom neví celou pravdu...Ale! Překvapují mne komentáře, že si vybrali soukromí bez médií, že nemůžeme ovlivnit to, komu se narodíme a máme to respektovat, protože princezna Diana atd... Jenže oni si nevybrali soukromí. Oni odešli z královské rodiny, aby měli svobodu, nechtěli plnit královské povinnosti = pracovat, ale zároveň nechtějí přijít o tituly a hodnosti, chtějí ochranku, apanáž...Takže chtějí vlastně všechno a nechápou, že to tak úplně nejde. A problémy, které kolem nich vznikají, označí za rasizmus. Pokud by chtěli soukromí, jak tvrdí, tak ho mít mohli, ale místo toho mají podcasty, dávají rozhovory, mají tuto show, vydávají knihy, pořád něco veřejně řeší.. Takže to soukromí a svoboda nebudou tak horké, pořád se chtějí zviditelnit a především vydělat pěkný peníz. A to srovnání s Dianou, pardon, ale Meghan a Diana nebudou v ničem ani jen podobné. Je to absurdní. ()

tein odpad!

Královská rodina má hodně vad a špatností ale tito dva ubožáci lační po penězích a slávě, ač se hloupě a pokrytecky tváří, že je to obtěžuje, jsou jejich vrchol (nebo spíš úplné dno). ()