Betlémské pohádky

(pořad)
Rodinný / Pohádka
Česko, 2022, 10 min

Cyklus autorských pohádek z pera Jiřího Jelínka a Terezy Lexové vypráví osudy laskavých a osamocených bytostí hledajících svůj nový domov v Betlémě. Teplo a úkryt nacházejí ve skromné salaši, kde se setkávají s dalšími poutníky a začínají nový život. Pohádkami na motivy biblických příběhů provází vypravěči Josef (D. Smečka) a Marie (T. Lexová). Oba společně s diváky hledají v pohádkách ponaučení a vdechují život kouzelným loutkám, které pro cyklus vytvořila výtvarnice Vendula Chalánková. (Česká televize)

monolog odpad!

Naprosto nechutná sračka. Nedoporučuju dětem. Leda by se jim rodiče chtěli pomstít. Jak z hlavy nějaké vypatlané fetky. Tupé, hloupé, nudné. Šílený srací blábol. A to chce ta zkurvená Česká televize platit od každého, kdo má připojení k internetu? Za tohle? Poprvé po 3 měsících jsme pustili Déčko (jinak jedeme jen Netflix a Voyo), že se děti podívají na Večerníček. A tohle dostali. Jak to může někdo nejen platit, ale vůbec pustit do televize. To tam nikdo nekontroluje, co děti uvidí? ()