Pepek námořník

Popeye

Dobrodružný / Komedie / Muzikál

USA, 1980, 114 min

• eye candy

pepka mam rad, r.williamse mam rad, s duvall jako by olive z oka a ucha vypadla ale tenhle film je fakt desnej. Neni to zabavny neni to srandovni je to hrozne depresivni a pro me osobne je to film ktery hazu do cerneho pytle pac nez se na altmanova pepka muset divat znova, pudu radej koukat na random pepka nekam do nonstopu(28.10.2005)

• wosho

Jako malej jsem Pepka miloval. Proto když před dávnou dobou nova dala celovečerního Pepka a já jej nemohl vidět, poprosil jsem mamku ať mě jej nahraje. Jáká to byla rána pro mou dětskou duši, Pepek co nesnáší špenát a sežere svou plechovku až po té co dostane nakládačku od Bluta v samém závěru. Jaká děsná stylizace filmu, jak hrozný film. Brrrr.(3.11.2008)

• GameboyNES

Von by to ani nebyl takovej průser, kdyby vystřihali ty idiotský písničky a zkrátily to na 80. minut. Takhle se to neskutečně vleče a nebaví to ani malé děcka. Škoda, kásting byl výbornej, Robin skvělej jako vždy. Dokonce i ten kůň skřížený se žebříkem, byl Olivě podobný. A Bluta by líp zahrál snad jedině Bud Spencer. Ale Paul byl výbornej a nemám k němu výhrady. Tož dám hodně slabé 2.(18.2.2018)

• kaylin

Ano, na začátku sice přišla trocha nostalgie, když se ozvala úvodní znělka seriálu, který jsem měl jako dítě rád, ale jakmile se objevili herci, už to šlo do kopru. On je Robin Williams skvělý a skvěle tu postavu vytvořil. Shelley Duvall je neméně výborná, ale k čemu to je, když se na to ty dvě hodiny prostě nedá dívat? Je to pitomé, je to navíc muzikál, a o to horší je, že se to strašně moc snaží o podobu s kreslenou postavou, stejně jako o to, aby se tam toho stalo strašně moc. Strašně moc se stane, ale už si stejně přejete, aby to skončilo.(9.1.2015)

• Han22

No tohle bylo pomalu k nepřežití. Pepka jsem měl jako malej rád a proto mě mrzelo, že jsem nikdy neviděl film. Ten film je ale šílený - nevím, co mě štvalo více - šílená mluva všech postav, neustálé pitvoření, hrůzostrašné muzikálové čísla, výprava, kostýmy - všechno na odpad. Příběh neexistuje, akční scény které v kresleném seriálu fungují jsou ubohé. Jasně chápu, nejsem možná cílová skupina, jenže proboha, mě nevadí koukat na nejbéčkovější akční filmy, staré fantasy, horory, dobrodružné filmy a většinou najdu něco, proč se mi to líbí, tam kde ostatní kritizují, já většinou chválím. Ale tohle se nemohlo nikomu líbit ani jako dítěti. Je to pitomé, není to ani trošku napínavé, navíc Pepek nemá rád špenát a Bluto na konci není ani potrestán. Ze seriálu si to bere formu, ale zapomíná to, že to co funguje nakreslený, nemůže fungovat jako hraný. Nezachrání to ani Williams. Režiséři, kteří točí vážné žánry by se neměli pouštět do oddechovek, pak to dopadá takhle.(24.2.2009)

• - Návrh pro Pepkovu ruku nebyl na začátku natáčení hotový, proto nosil Williams v prvním scénách dlouhé rukávy. (PußyMagnet)

• - Shelley Duvall zpívala všechny písně sama. (PußyMagnet)

• - Všichni známí říkali Robertu Altmanovi, ať nespolupracuje s Harry Nilssonem, poněvadž je neustále namol. Oběma mužům se během filmu nakonec dobře spolupracovalo. (PußyMagnet)