Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Svátek české hudby. To je koncert nejzvučnějších jmen tuzemské populární scény. Několik desítek zpěváků a zpěvaček vzdali hold Karlu Gottovi, hudební legendě, kterého miluje nejen naše republika. Uslyšíte mnoho jeho krásných a slavných písní včetně hitů "Lady Carneval", "Jdi za štěstím", "Trezor", "Co sudičky přály nám" nebo "Srdce nehasnou". A to vše v podání Lucie Bílé, Marka Ztraceného, Moniky Absolonové, Ondřeje Brzobohatého, Michala Davida, Václava Noid Bárty, Charlotty Elly Gottové, Richarda Krajča, Jiřího Suchého, Hany Zagorové a mnoha dalších. Speciálním hostem bude herečka Jiřina Bohdalová a večerem provede moderátor Libor Bouček. (Česká televize)

(více)

Recenze (22)

Houbiczska odpad!

všechny recenze uživatele

Krásný případ typické čecháčské debility. Dívat se dobrovolně na takový shitfest a ještě k tomu na silvestra a celá rodina je ukázka vrcholu intelektu dané osoby. A pobavená pseudosmetánka v publiku je už jen třešnička. Chtělo by to trochu popíchnout Řezníka, aby nám tady zase rozproudil vody českého showbyznysu… Jdu zvracet. ()

D.Moore 

všechny recenze uživatele

Nepochybuji, že Karel Gott by byl koncertem a výkony účinkujících nadšený, ale já se musel skoro celou dobu ptát: Proč všichni tak strašně moc křičí, proč normálně nezpívají? Ulepený večer, příjemný asi jako moderování Libora Boučka, v němž se o jediné světlé momenty postarali Jitka Molavcová, Jiří Suchý a Josef Zíma. Jinak to byla vesměs, nezlobte se, hrůza, kterou otevřela beze smyslu přetextovaná verze Lady Carneval a jejímž vrcholem v tom nejhorším slova smyslu (když pominu Brzobohatého šílenství někdy uprostřed) byl duet Lucie Bílé s Markem Ztraceným. Chyběli asi jen Maxim Turbulenc. ()

Reklama

honajz 

všechny recenze uživatele

Nebýt Suchého a Pepíčka Zímy, tak je to jen taková ta větší novácká / českotelevizní barvičková show, kde všechny zpěvačky s přehledem přezpívaly těch pár zpěváků (s výjimkou Bohuše a Margity), přičemž nejtragičtěji působil Noid. Divné střihy, Michal David, a místo diváků v publiku slavní i rádoby slavní herci, herečky, jejich vnoučata, příbuzní... ()

marhoul 

všechny recenze uživatele

Gregore, zhasni! Jedna za výtečný 4TET s Jiřím Kornem a za pěknou gala scénu. Nejsem cílovka a je mi jasné, že program má  pobavit široké publikum, které si na Silvestra televizi pustí. Na tom není nic špatného, každý na hory nebo k moři nejede, každý nemá jiný program, čili telka je tady od toho, aby důstojný program připravila. Nápad to nebyl špatný, než Kája vychladne, je fajn ho ještě sem tam resuscitovat třeba roztrdlovaným krajčem, aby měly děvuchy do kešeňky, bohužel řada účinkujících byla děsná. Stejně jako v případě tryzny za Mekym, akorát se ukázalo, že Goťák byl jen jeden a málokdo zvládne jeho songy interpretovat elegantně a s lehkostí. Vcelku zábavné bylo, když se na scénu přinesla Darina Rolincová, jejíž poslední rádiovka zněla v roce 1988 a pak už snad jen vokálek vzadu u Sexy Dancers, to byl rok cca 1997, jestli se nemýlím, čili když si vezmeme, že Jiří Suchý má novější práce, jde o vcelku milý silvestrovský fórek. Toho večera asi jediný. Já to teda sjížděla zrychleně a stavěla jen pro zhodnocení, jak tam kdo zrovna huláká, ale stopnout to v momentě, kdy Ivana s Jiřkou zaslzené pějí, a zmítají se v rytmu kantilény, bylo taky dost. Karaoke, výjimečně to někdo trefil, lépe některé dámy. Třeba Meluzína, tentokrát bez paruky, dala vkusně, dokonce kolotočář od koček dal s Kolářem duet, který, ať mi pracky klávesnice sežere, způsobem, že to uondaného diváka potěšilo. A to není dobré. Za mě lepší než dřísty ve sklípku v létě s Janou Paulovou, ale naše hudební scéna má mnohem namakanější interprety, jenomže ty Ivana nezná. ()

troufalka

všechny recenze uživatele

Ano, jistě, měla to být pocta mistrovi, snad, možná by měl Karel i  radost, ale nemohu se ubránit dojmu, že by se spíš jen zdvořile usmíval a s největší chutí by si to všechno odzpíval sám. Protože - ruku na srdce - kdo z účinkujících si to střihnul ve stejné poloze a čistě to odzpíval? Někteří to tahali odněkud z paty a vypadali u toho, že nevýslovně trpí. Ale co, krom nepovedených aranžmá (Lady Karneval) tu zazářil třeba  4tet s velmi živým a vtipným vystoupením. ()

Galerie (11)

Reklama

Reklama