Príklad načo sú voľby, nato aby sme hodili lístok a potom sa už nestarali!!!!!60%.(11.9.2010)

...ak porovnám knižku -ako súčasť povinného čítana- a tento film - tak celkom to ide ruka v ruke,možno film je ešte lepší ..až na ten seknutý koniec...tam akoby niečo ešte chýbalo....ale dobrý slovenský počin akých bolo a je málo.(25.1.2013)

• pytlik...

Váhal jsem, jestli nemám dát hvězdiček pět, protože takhle dobře se mi při filmu už dlouho nespalo. Jinak je zajímavé, kolik českých herců účinkuje ve slovenských filmech, v opačném gardu si vzpomínám tak maximálně na Labudu a sem tam Satinského. No, když už to tady takhle fundovaně rozebírám, uvědomuju si, že v podstatě neznám žádnou slovenskou komedii. Jako kdyby naši bratia točili akorát vážná dramata z jánošíkovské doby popř. sci-fi ze SNP.(14.9.2013)

ČESKOSLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: ČST 2 = 27.12.1981, pôvodná filmová adaptácia (12.11.2016)(12.11.2016)

Nezosúladená, ale vcelku dobrá adaptácia románu Janka Jesenského.(18.5.2009)

• - Nakrúcalo sa v Bratislave, Skalici a Hubiciach. (dyfur)