Těžký prachy

Hard Cash

Ťažké prachy

Akční / Krimi / Thriller

USA / Aruba, 2002, 95 min

Tohle byla ale pěkná blbost, ale kupodivu se na to dalo dívat a nezaznamenala jsem ani nějaká hluchá místa, prostě jízda... Oceňuji hudbu i pána Kilmera... Nicméně jsem se asi po třetím, čtvrtém podrazu ve všem totálně ztratila, ale co na tom záleží... Tady asi nikdo nečekal nějakou neotřelou hlubokomyslnost. Takový neurážející průměr, lehce možná podprůměr. PS: "Yo soy José, soy Jodé, yo soy José y...dělám různé věci, ale jsem to já, momentálně prodávám pomeranče, za nějaký čas zabíjím lidi i zadarmo, Jsem José!!!!!!! :-)(1.1.2020)

Průměrný akční film o vyprání peněz. Jediný, kdo mě zaujal byl Val Kilmer svou suverenitou (především scéna s operou v autě se mi hodně líbila :-)). Christian Slater, Daryl Hannah nebo William Forsythe nebyli špatní, ale hráli už v o dost lepších rolích. Klasický film na jedno zkouknutí, ze kterého si druhý den moc pamatovat nebudete.(30.10.2007)

No, neni to zas tak špatný jak to vypadá, samozřejmě to je děsná vykrádačka filmů jako dannyho parťáci a takových podobných filmů s loupeží, ale zase na druhou stranu to příběh nemá nějakej nazajímavej, docela se u toho dá i zabavit. Taky to má celkem slušný herecký obsazení, takovecj Christian Slater nebo Val Kilmer už dokážou k filmu přitáhnout, bohužel Kilmer se teda moc ve filmu neobjevuje, což je celkem škoda, ale zase si to vynhradí na konci. když to všechno sečtu, tak mi z toho vyjde sice průměr, ale na to jak je to tay hodnocený to je celkem slušný(23.12.2006)

Christian Slater v další průměrné roli zlodějíčka, kterýžto se svou bandou odcizí velikou sumu peněz a řeší problémy s tím spojené. Celkem odpočinkové tempo malinko kazí některé z topornějších postav. Dějová zápletka je celkem zajímavá, ale závěr opět shazuje celkem dobrý úmysl. Když to shrnu, pak si nejsem jist, zda bych tento film měl potřebu dále vyhledávat, ale jako kulisa k nějaké činnosti (žehlení, chlastání, sex..) celkem solidní. 50%(17.7.2013)

• Martin741

Reziser *Predrag Antonijevic mi hovori leda tak hovno, a po tomto filme tomu este pekne dlho tak aj bude. Pribeh je len umela znoska nezmyslov, samotny Christian Slater /Jmeno Ruze s Connerym/ nema co hrat a velmi tomu nepomaha ani Val Kilmer, ktory to najlepsie uz asi ma definitivne za sebou /The Doors, Lovci Lvu/. 10 %(7.4.2015)