Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Nové Mexiko roku 1879. Vyschlá, neúrodná a krutá země ovládaná bandami zločinců. Místo, kde řádí nejproslulejší legenda Divokého západu Billy Kid. Billy Kid vedl zločineckou bandu během neslavné války v Lincoln County. Nyní je Lincoln County v rukou nemilosrdných dobytkářských baronů a zkorumpovaných mužů zákona. Právě si najali Billova bývalého přítele Pata Garetta, aby ho dostal za mříže. S Garettem v patách se Billy dává opět dohromady se svými kamarády-zločinci Docem, Chavezem a Arkansas Davem. Společně bojují proti chlapům s rychlými kolty a zabijákům, aby si prostříleli svou cestu osudu. Se skvěle natočenými písněmi JONA BON JOVIHO, zachycují Mladé pušky II romantiku a nebezpečí starého dobrého Divokého západu. (oficiální text distributora)

(více)

Diskuze

PŘIDAT PŘÍSPĚVEK
Stallone

Stallone (hodnocení, recenze)

Mezi můj nejoblíbenější western patří Mladé pušky.Když jsem zjistil, že existuje druhý díl okamžitě jsem ho začal schánět.A podařilo se.Bohužel mě druhé pokračování už tolik nenadchlo.V prvním díle měl boj smysl.Ve druhém díle se z Kida stal pouze vraždící maniak, který zabíjí vše živé a když mu umře ten nějaký kamarád je mu to šuma fuk a úsměv mu drží vesele dál.Prostě jsem se nemohl už s tímto v prvním díle sympaťákem ztotožnit.Myslím si, že si Kid na konci života uvědomil, jaký odporný život vedl a jaká odměna ho za to čeká.Pokud tedy nebyl zastřelen.Prostě a jednoduše při závěrečné přestřelce v prvním díle jsem měl slzy na krajíčku a možná také nějaká upadla, ve druhém díle mi něco podobného chybělo.

Mr.Apache

Mr.Apache (hodnocení, recenze)

Myslím, že za dabing, který použili na Nova Cinema, by si někdo zasloužil osobní pohovor s Billym Kidem a jeho bouchačkama.

Mishutka

Mishutka (hodnocení, recenze)

super film, jeden z nejlepších, co jsem viděla ;)), a 2. možná ještě předčila první díl! Navíc hudba Alana Silvestriho ve filmu geniálně podbarvuje scény a bere dech ;)

Mr.Apache

Mr.Apache (hodnocení, recenze)

Problém je, že (jak se zdá z některých komentářů) málokdo chápe, že tento film (stejně jako jeho první díl) vychází ze skutečných (často dobře zdokumentovaných) a historicky doložených událostí. Kritika scénáře proto není příliš na místě, protože tenhle scénář jaksi psal sám život (a sama smrt). :-)

Reklama

Reklama