She diao ying xiong chuan san ji

• Hongkong 射鵰英雄傳第三集 (více)

Bojovník Qiu Qian-ren (Lo Meng) vážně zraní Huang Yung (Nau Nau). Její přítel Kuo Tsing (Fu Sheng) hledá pomoc u samotářské krásky s bílýmy vlasy – tetičky Ying (Ching Li). Nejprve se však musí dostat přes císařovy (Ti Lung) politruky, tedy rybáře (Chiang Sheng), dřevorubce (Lu Feng), farmáře (Wong Lik) a mudrce (Sun Chien). Císař Yuan si mezitím oholí hlavu a stane se mnichem. To přináší několik vstupů do minulosti císaře a tetičky Ying, která byla kdysi jeho konkubínou a měla poměr s excentrickým kung-fu mistrem Chao Pai Tungem (Philip Kwok). Ten byl v předchozím díle nakonec poslán do vyhnanství na ostrov Peach, ovšem z jejich poměru se narodí syn a sled událostí má tragické následky. (Epistemolog)

miklaras

V Brave Archer 3 hraje hlavní roli Ti Lung. Já strašně nerada píšu jakékoli křivé slovo o Ti Lungovi...a mám skutečně ráda Changa Cheh...Fu Shenga, Karu Hui...ale už po té bělovlasé čarodějnici jsem to přestala zvládat a přiznávám bez mučení, Archer je můj prubířský kámen v tvorbě Changa Cheh. ()