Hodnotím s ohlédnutím po XX letech, kdy začínám sjíždět pohádky se svými dětmi :-) Můžem polemizovat nad úrovněmi některých dílů nebo scének, ale jako celek to zasluhuje absolutorium. Jestli za posr*****ho totáče něco uměli, pak investovat do scénářů a příprav nosných pořadů (např.Studio kamarád,Možná řijde i kouzelník, Televarieté, Silvestry apod). Navíc bych řekl, že měli štěstí na opravdové herce, pro které bylo v té době vystoupení v jakémkoliv televizním pořadu nejvýšší poctou. Tenhle kult už se do tvorby ČT asi nevrátí. Nebrečím, konstatuji. Porce 100*48min. dílů Kabaretu je neskutečná, dávám mu 90%.(27.8.2017)

Když se to vyhodí, je to bílé. Když to spadne na zem, je to žluté. Co je to? Nebo: Koleje koleje, bába tě poleje. Jako děti jsme to sjížděli pravidelně, ale nedovedu si představit, že bych se na to ještě dneska koukla a myslím, že dnešním dětem už by to moc směšný nepřišlo. Smutný, tyhle jednogenerační záležitosti.(11.8.2009)

• Džejkop

Kabaret mě nikdy neoslovil, díval jsem se na něj, jen v případě, že nebyla jiná možnost. Infantilní písně, nudné scénky. A to hodnotím z pohledu malého dítěte, kterým jsem v devadesátých letech byl. Navíc mi není sympatický hlas Molavcové, je podivně zabarvený a vždycky byl. Zkrátka jsem to radši přepnul třeba na strýčka Skrblíka.(11.2.2015)

Jednoznačně plný počet hvězdiček ... jako malá jsem se těšívala na Štěpánku, Pepu, Jitku a další. "Tak čau a příště zase všichni sejdeme se jako obvykle ... já příjdu s kytkou, tumáš čichni a kytka bude vonět nezvykle .... Mě poznáte neboť jediný budu mít eee v kapse noviny .... já na hlavě budu mít čepici, kravatu a v ruce krabici ... Tak čau!" :-)(8.4.2013)

Na kabaret jsem se dívával ještě v době, kdy jsme učitele museli oslovovat "soudruhu". Bývával součástí Studia kamarád a musím přiznat, že mě nijak extra nebavil. Ne, že by byl špatný, ale tak nějak nenadchl ani neurazil. Vzpomínám si, že jsem jej vždycky tak nějak "přežil". Ono, tenkrát vlastně nebyla žádná alternativa. Studio kamarád totiž běželo na prvním ze všech dvou programů, přičemž na tom druhém toho času zrnilo. Měřeno dnešní optikou je to ovšem extratřída, nic podobného se dnes u nás pro děti netočí.(18.12.2010)

• - Jenda z účinkujících Jitka Molavcová přirovnala pořad k hraní si dětí na písku. (Olík)