• WANDRWALL
  ***

  Krásný text jednoho z českých nejvýznamějších wrajterů. Jak jsem starší, tak mám tendenci být shovívavější, ale zde jde o jasný důkaz, jak je literární text nelze natočit, jen tak. Herci hrají nedobře praštěné, přičemž novela má svůj půvabný styl, a pokud by knihu načetl nějaký herec, třeba J.Kačer, tak by vyznění bylo taleko lepší, než tahle ubohá fraška....A přece dávám tři hvězdičky, jednu za vznik, neb L.Fuks není mezičtenáři moc znám, druhou za propagaci L.Fukse, a třetí za osobnost L.Fukse, která mi svými knihami i životem hodně obohatila můj život. https://www.youtube.com/watch?v=8wXyqbWss2o&list=RD8wXyqbWss2o#t=13(22.7.2015)

 • slunicko2
  **

  Jako když vtipy vypráví někdo, kdo to neumí... 1) Život i tvorba utajeného homosexuála Ladislava Fuchse má rysy kruté úzkosti, kompromisů a jisté grotesknosti. Rozhodně však nešlo o frašku. Hříčka Nebožtíci na bále, kterou napsal spisovatel v 49 letech, vykazuje znaky jakési frašky jen formálně, navenek. Ve skutečnosti je to dílo smutného člověka, který se snaží vytvořit "něco veselého", ale i když psát umí, prostě mu to nejde. 2) Špičkové herecké obsazení tento stav poněkud zakrývá. S každým obrazem naskakují další a další slavní herci a divák jen zírá. Herecké hvězdy dělají, co umí, ale na miniaturním prostoru se zmohou maximálně na základní typizaci svých postav. Tušíme, že humor i myšlenky jsou tam někde přítomny, jenom je, mršky, najít.(27.6.2014)

 • sator
  ***

  Klasická záměna dobře obsazené.(12.2.2013)

 • Snorlax
  **

  Dana Medřická měla pidiroli a jediným dalším, který se nemusel za svůj výkon stydět, byl Josef Bláha. Ale v té všeobecné nudě se i horší herecká práce ztratila.(22.6.2014)

 • rt12
  **

  Plejáda skvělých herců v nezáživně natočeném snímku.(25.11.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace