Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Lynn
  ***

  Sklepáky mám ráda, obzvlášť Tomáše Hanáka. A takhle povedená stylizace, to se v českém filmu prakticky nevidí. Už jsem byla skoro rozhodnutá pro 4*, jenže když jsem se po shlédnutí "Mazaného Filipa" zamyslela, uvědomila jsem si, že tento na první pohled báječný film má i několik chyb. Chtělo by to trochu dotáhnout scénář, na detektivku je tu příliš málo napínavá zápletka. A možná bylo trochu zbytečné doslova přecpat film českými hvězdami, z nichž nejméně polovina měla ve filmu jen malý štěk. Přesto rejža Jaroslava Duška je nezapomenutelný. Takže srdce velí 4*, hlava ale kontruje 3* a já se tentokrát přikloním spíš k té hlavě.(17.9.2005)

 • Djkoma
  ***

  Retro kriminálka s prvky černého humoru,který je do filmu chvílemi cpán až nechutně vnuceně a ukazuje jak český režisér neumí točit hladce a pro diváka elegantně. FIlm trpí, tím že je poskladaný z žánrů, které jsou čechům velmi vzdálené a které jsme skoro nikdy pořádně netočili. Tomáš Hanák se tváří stále jako největší drsnák a Jirka Macháček je stále typ herce "přijdu zhulen, zhulen odejdu". Když byl vyvolán muž z publika a on se opravdu zvedl (ne nebyl to Cam z kina:)) tak jsem poznal tu nejtrapnější scénku posledních let.(31.8.2006)

 • Marigold
  ***

  Sklepáky mám moc rád, ale nemůžu se zbavit dojmu, že jediný člověk schopný přenést jejich humor na plátno je Tomáš Vorel. Marhoul natočil cosi, co v první části funguje jako vtipný soubor divadelních skečů a ne jako film, v té druhé zase něco, co funguje jako film, ale nefunguje jako soubor vtipných skečů. Prostě ani ryba, ani rak. Ani věčně škrobený Hanák už mi nekonvenuje tak jako v Cestě z města a nebýt několika opravdových hereckých výkonů, mohlo to skončit jako hodně velký propadák. Holt, Dobeška je Dobeška...(25.1.2004)

 • Paldini
  ****

  Mám rád drsné detektivky, drsné detektivy a takový ten sklepácký humor. A to jsem všechno v tomhle filmu dostal. Samozřejmě se tam najde pár věcí, které tento film v mých očích sráží (celá eskapáda Vilmy Cibulkové, fór držme se mu v patách nebo Kidové), ale na druhou stranu jsem se dokonale bavil (Šteindler, muzikálové číslo na policejní stanici, Liška, kulisy, hudba, Eva Holubová, mexická hospoda).(31.8.2004)

 • codeas
  ****

  Stylem humoru připomíná Limonádovýho Joea !! Průměrná komedie, je vyvážena mnoha odkazy na slavné filmy, skvělé herecké výkony (ve kterém českém filmu z poseldních let, hrálo tolik dobrých herců ?) a hudba ke které není co dodat.... Film dostupný i pro nenáročné diváky, kteří neznají divadlo SKLEP - ten je v několika záběrech hodně připomínán...(21.11.2004)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace