Reklama

Reklama

Operace Majnu

  • Indie Mission Majnu
Trailer 2

Obsahy(1)

V 70. letech vyráží indický špion na nebezpečnou misi do samotného srdce Pákistánu, kde má za úkol odhalit tajný program na výrobu jaderných zbraní. (Netflix)

Videa (2)

Trailer 2

Recenze (2)

Marcos22 

všechny recenze uživatele

Operace Majnu je indickým romantickým špionážním thrillerem, natočeným ve stylu Affleckova Arga. Film je založený na událostech inspirovaných skutečností, vycházejících z vojenského konfliktu mezi Indií a Pákistánem z počátku sedmdesátých let dvacátého století. Příběh se věnuje indickým národním hrdinům ve službách RAW, kteří byli ochotni obětovat se pro dobro svého lidu. V hlavní roli exceluje charismatický Sidharth Malhotra, a svým výkonem se významně podílí na opravdu zdařilé celovečerní prvotině režiséra Shantana Bagchiho. Vyjma lehce delší stopáže nelze Operaci Majnu příliš co vytknout. Pakliže máte rádi špionážní thrillery se zakomponovanou romantickou linkou, pak je Operace Majnu tou správnou volbou pro vás. Tři hvězdy. 🙂 (21.01.2023) ()

Lacike 

všechny recenze uživatele

Nieje sixpack, nie sú hviezdičky. Hrozná nuda. Nebavila ma špiónska línia jak z nejakej telenovely a ani romantika bez poriadnej chémie. Pesničiek tu našťastie veľa nestraší. Pár trápnych akčných scén bohužiaľ hej. Aj Sidharth Malhotra pôsobil strašne nevýrazne. Sklamanie na celej čiare. Pobavilo ma len pár indických slov. 2/10. ()

Reklama

Reklama

Reklama