Reklama

Reklama

Věrná až za hrob

  • Nizozemsko Faithfully Yours
Trailer

VOD (1)

Dvě nevěrné kamarádky předstírají, že spolu odjíždí na víkend, aby měly před svými partnery alibi. Jedna z nich se ale ztratí a spletitá síť lží se začne povážlivě trhat. (Netflix)

Videa (1)

Trailer

Recenze (17)

Untentrauer 

všechny recenze uživatele

Zajímavý příběh dvou nevěrnic, které by si neměly zasouložit váš obdiv a už vůbec ne sympatie. Tak kdo je vrah? kdo chce zabít nevěrnou manželku a soudkyni? Dá se říct, že s ohledem na to, jak si obě zahrávají s druhými, budou pachatelů celé zástupy…Ale co když je všechno jinak? A právě tato možnost je nejzajímavější, jenže bohužel autorsky nezvládnutá. Konec je pak velmi uspěchaný a celkovému obrazu akorát uškodil. Z rozuzlení lze vycítit snaha o velkolepost, mě to ovšem přišlo dost nepovedené, nicméně je to evropská tvorba a snaha se cení. 2,5* zaokrouhleno nahoru. ()

Aljak 

všechny recenze uživatele

Celkom vydarený krimi thriller, ktorý síce začal skromne, no potom sa nám to celé pekne postupne zamotávalo viac a viac. Počas filmu som mal viacero typov, kto za tým celým stojí, ale napokon som neuhádol. Napriek tomu, že to bolo dosť prekombinované, v deji sa dalo po celý čas pekne vyznať. Bodil mi bolo normálne ľúto, ako sa v tom celom zamotala a následne sa chytila do poriadnej paranoidnej siete nedôvery voči všetkým naokolo. Ten koniec ma však dosť sklamal, pointa bola slabučká. Ale keď si odmyslím to finále, tak to bolo skutočne výborné a nadpriemerné = 4* ()

Reklama

wowylgu313 

všechny recenze uživatele

Z větší stránky neskutečně veliké klišé. Určitě jste tohle story viděli už tak desetkrát za život. Jen si tak jedete scénářem a typujete kdo, kde, kdy, jak a proč. Jedna z těch třech jediných možných variant to prostě bude ;-) ... Každopádně mělo to svoje tempo, líbilo se mi to rozuzlení na konci (i když z větší části očekávané) ... Líbila se mi hlavní protagonista. (MCBP) ;-) ... No a takový ten závoj "tajemna" byl fajn ... Reálně si to těch 55-60% zaslouží. Kdyby tam nebylo pár detailů co byli mimo lidské chápání tak by to dalo i těch deset % na víc ... ()

Olík 

všechny recenze uživatele

Dvě na svůj věk docela udržované dřevákonosičky si vzájemně kryjí záda při svých milostných eskapádách, až se ucho jedné z nich utrhne…..a nebo je všechno úplně jinak. Podobnou zápletku jsme každý viděli už Xkrát, každopádně v rámci žánru průměrný, ale rozhodně ne špatný kousek. Škoda překombinovaného konce, protože jistou atmosféru tomu nelze upřít. ()

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Dosť dlho to malo svoju atmosféru a tajomnosť, no s malým počtom postáv sa dalo nejak predpokladať, kam to pôjde, ale existuje aj dosť dobrý priestor na alternatívne riešenia. Nakoniec to ale končí tak po holandsky, kde istá nedotknuteľná komunita vyhráva, pretože im ide len o lásku. A keď si človek spojí súčasné trendy, krajinu vzniku a dúhu vo filme, tak vie, že proste už neexistuje možnosť, aby to dopadlo inak. ()

Zajímavosti (2)

Reklama

Reklama