Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Nick dokáže okouzlit každou ženu a dostat ji právě tam, kde ji chce mít. Jednoho dne se mu ale stane nehoda, po které začne slyšet, co si ženy opravdu myslí. S úspěchem začne tuto schopnost používat k vlastnímu prospěchu. Prvním terčem se stane nová ambiciózní kolegyně, která dostala jeho vysněné pracovní místo. Nick hodlá vydávat její nápady za vlastní, ale plány mu zkříží láska... (TV Prima)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (627)

WANDRWALL 

všechny recenze uživatele

Byl jsem na tenhle film pozván do kina. Odmítl jsem. Zvoucí mi potom řekla, že to byl skvělý film. Jelikož jsem znal zvoucí tehdy již dostatečně, tedy - jak myslí, jak cítí, jak prožívá a jak hodnotí, tak jsem věděl, že to nebude pro mě nic moc. Později, kdy se začal tenhle film "Po čem ženy touží" dávat často v televizi, tak jsem na chvilku nabyl dojmu, že v něm je i něco poučného. Tento pocit ze mě ale dost rychle zmizel. Navíc mi vadí tak přehrávající herec, jakým je pro mě Mel Gibson. A přece dávám dvě hvězdičky, ale kdyby se ten film nenatočil, jako řada jiných, tak by se nic nestalo. ()

Lacike 

všechny recenze uživatele

Po rokoch mi to už nepripadalo ako taká pecka. Dokiaľ sa na scéne neobjaví Helen Hunt, tak to trvá strašne dlho a príliš vtipné to nie je. Gibson je proste za šovinistické prasa a samo o sebe to nestačí. Scény v ktorých sa chlap prezlieka do ženských šiat alebo si skúša šminky ma neberú. Potom Gibsona osvieti a začne chamtivo využívať svoj dar. Jednotlivé situácie ktoré zažíva mi tiež dvakrát nápadité nepripadali. Až keď prišla na scénu Helen, tak sa naplno rozbehla medzi nimi skvelá komediálna chémia plná vtipných scén. Prekvapivo ale Helen vo filme nemá veľký priestor, čo je škoda. A romantická línia medzi nimi vrátane ich dialógov pôsobí strašne rozpačito. Skoro jak keby nonstop improvizovali a čakali akým smerom sa ich rozhovor vyvinie. Fakt divný film. Takisto mi nesedelo, že ak sa má chlap stať voči ženám viac pozorným a chápavým, tak hneď z neho robia zženštilého chudáka. K tomu niektoré hviezdy ako Alan Alda tu boli úplne nevyužité. Takže dnes to je pre mňa už len mierne nadpriemerná komédia s množstvom hluchých miest, ktoré nie sú vtipné. 6/10. ()

Reklama

Oskar 

všechny recenze uživatele

Sakra dobrá romantická komedie s překvapivě velmi legračním Melem Gibsonem a hezkými písničkami Franka Sinatry. Velice mě pobavilo i cameo Bette Midlerové. Já nejsem takový milovník klišé o "napravování" (to slovo zavání téměř totalitním imperativem), jen mám rád komedie. Hodnotím to tedy jako výbornou komedii, nikoli jako nějaký podělaný příběh s "ponaučením". To jen na vysvětlenou, nechci vypadat jako nějaký Mirek Dušín. 80% ()

hansel97 

všechny recenze uživatele

Pokud byste mi řekli zhruba děj filmu, tak opravdu budu čekat jednu z největších kravin, které kdy spatřily světlo světa, ale Nancy Meyers se kupodivu dokázala s tímhle ošemetným nápadem, který se jí podle mého názoru mohl i vymstít, vytáhnout. Opravdu výborná komedie, jako asi u každé komedie bych řekl, že moc dlouhá, ale jinak nemusím vytýkat nic. Herci jsou super a vše šlape jak po másle. Možná trochu častěji nějaká hláška nebo opravdový vtip by byli v pohodě, ale jsem spokojen. ()

TeeAge 

všechny recenze uživatele

My tie ženy asi fakt milujeme. Pretože len tento pocit môže vytvoriť takúto nezastaviteľnú túžbu vedieť, čo by od nás tie kočky naozaj chceli. Naozajstný film z pocitu, nič viac, nič menej. Ach, niekedy by to fakt bodlo... :) (Mimochodom škoda, že Maxa Payna nenatočili do roku 2000, Gibson by bol preňho ako stvorený.) ()

Galerie (71)

Zajímavosti (13)

  • Zástupci firmy Nike ve filmu nejsou herci, ale skuteční zaměstnanci firmy z oddělení propagace. (washek)
  • Ve scéně, kdy se Nick Marshall (Mel Gibson) skácí v koupelně k zemi, má na sobě černé punčocháče, ale když jej ráno probere uklízečka, tak má kolem pasu omotaný ručník, který v předchozí scéně strhl do napuštěné vany. (TaNya_)
  • Natáčanie prebiehalo v amerických mestách Chicago (Pui Tak Centre, Drake Hotel, Near North Side, Chinatown, Armour Square), Los Angeles (University of Southern California), Beverly Hills (Greystone Park & Mansion) a Culver City (štúdio Culver Studios) od 23. februára do 23. júna 2000. (Greenpeacak)

Související novinky

Po čem (asijské) ženy touží

Po čem (asijské) ženy touží

04.06.2010

Čínský scénárista a režisér Chen Daming se rozhodl vrátit Hollywoodu „remakový úder“. Už tento týden začne s rozpočtem 5 miliónů dolarů natáčet předělávku romantické komedie Nancy Meyers Po čem ženy… (více)

Reklama

Reklama