Ležérne navoňaný Mel Gibson, silné ženy (Tomeiová, Huntová), vtipné scény (horúci vosk patrí zrejme k najdrsnejším akčným scénam, v akých Gibson kedy hral) a výborný ústredný námet (čo sa stane, ak arogantne samčí sukničkár začne počuť, čo si myslia ženy?) zachraňujú slabší scenár, prehnanú minutáž a priemernú ženskú réžiu.(22.10.2005)

Melovi sa dá uveriť hocičo, je to asi tím, že sa do roly úplne vžije. Ak sa Mel vžije do úlohy strhne všetko a všetkých okolo seba a tak sa z dosť blbého scenára stane film na slušnej úrovni. Počas sledovania som sa dokonca aj zasníval, že by som chcel mať niečo podobné aj ja...už čakám len na elektrický šok :o). Helen Hunt výborne sekunduje a aj vďaka nej má film také vysoké referencie.(19.3.2010)

Dost povedena komedie. Hlavne ze zacatku je to fakt vtipny, misty je humor skoro az trosku cernejsi a navic Gibson i Helen Hunt jsou fakt perfektni, hlavne teda Gibson to zvladnul perfektne a je skvele charismatickej a tahne celej film. Jenze pak se film postupne presouva cim dal tim vic do romantickeho zanru a zhruba po 80 minutach tu forky prestanou bejt uplne, az je z toho na konec jen prumerna romanticka komedie. Za prvni polovinu , skvele herce a nektere vyborne hlasky ty 4* dam, ale kdyby se film zkratil o ten konec, nebo si udrzel tempo nasazeny ze zacatku, tak jsem uvazoval i o 5*.(4.9.2005)

My tie ženy asi fakt milujeme. Pretože len tento pocit môže vytvoriť takúto nezastaviteľnú túžbu vedieť, čo by od nás tie kočky naozaj chceli. Naozajstný film z pocitu, nič viac, nič menej. Ach, niekedy by to fakt bodlo... :) (Mimochodom škoda, že Maxa Payna nenatočili do roku 2000, Gibson by bol preňho ako stvorený.)(25.12.2008)

Tak konečně nastal onen slavný den a největší tajemství vesmíru, ženská mysl, bylo odhaleno i mně. Mel se zde představil v docela atypické roli, kde si zahrál obrovského ženského svůdníka. Docela to klukovi šlo. Trošku mě zarmoutila přemíra nehezkých slečen. Mému oku se zalíbila snad jen ta šedá myška se sebevražednými sklony. Pár vtipných momentů se najít určitě dalo. Bohužel je tato komedie šíleně schématická a naprosto předvídatelná, což ji škodí na kráse. Taktéž si myslím, že zkrácení o nějakou tu půlhodinku by filmu rozhodně slušelo. Nicméně jako kulisa k dobrému pití a ještě lepší společnosti snímek poslouží znamenitě. Lepší 3!(6.1.2019)

• - Zástupci firmy Nike ve filmu nejsou herci, ale skuteční zaměstnanci firmy z oddělení propagace. (washek)

• - Natáčanie prebiehalo v amerických mestách Chicago (Pui Tak Centre, Drake Hotel, Near North Side, Chinatown, Armour Square), Los Angeles (University of Southern California), Beverly Hills (Greystone Park & Mansion) a Culver City (štúdio Culver Studios). (Greenpeacak)

• - Když se Nick zeptá jeho asistentek, jestli neví něco o Erin, jedna z nich se o ní zmíní jako o Ms. Lonelyheart (slečně osamělé). Scénárista tím vzdává hold sebevražedné postavě ve filmu Rear Window od Alfreda Hitchcocka. (washek)