Nick dokáže okouzlit každou ženu a dostat ji právě tam, kde ji chce mít. Jednoho dne se mu ale stane nehoda, po které začne slyšet, co si ženy opravdu myslí. S úspěchem začne tuto schopnost používat k vlastnímu prospěchu. Prvním terčem se stane nová ambiciózní kolegyně, která dostala jeho vysněné pracovní místo. Nick hodlá vydávat její nápady za vlastní, ale plány mu zkříží láska... (TV Prima)

Joe321

Jo, tohle je hodně příjemná a pohodová romantika s originálním nápadem. Tažená dopředu jemným humorem a charismatickým Gibsonem. Ani nevim proč se na to rád podívám znova, protože zase na tu romantiku moc nejsem. Asi je to hlavně tím Gibsonem a těmi vtípky kolem čtení ženských myšlenek. Hodně taky dělá soundtrack složený z úžasného výběru swing-jazzových skladeb. Kdyby byla druhá půlka stejně tak dobrá jako první, bylo by to nejspíš za plnej počet. -"Oh... This is nice. I don't understand why women complain about waxing." ()

lekr

Dobrá ulítlá kravina. Začátek kdy Mel tančí na Sinatru, potom na sobě zkouší ženskou kosmetiku a pak si omylem hodí do vany fén je absolutně boží jako většina tohohle filmu. Film sice v druhé polovině trochu ztrácí dech ale pak mě opět dostane svým nádherným zakončením ( myslím tu scénu jak Mel o svou schopnost přijde a jde do bytu té sekretářky ) ve kterém je skryto i mravní ponaučení. Tím ale měl film skončit, protože poslední laciná dvacetiminutovka je jen tuctová romantická blitka která mi spolu s občas nevhodně situovanou hudbou Franka Sinatry zabránila dát pět hvězdiček. Leč díky skvělému Melu Gibsonovi který dokázal že vyjma drsných a poldů a zločinců ( kteří mu jdou samozřejmě nejlépe ) zvládá i ryze komediální role a dokáže své Riggsovské rysy přenest i do čiré neakční frašky. Takže čtyři hvězdičky...to je přesně tolik kolik si tento film zaslouží... ()

SallyZen

Mnoho romantických komedií jsem neviděl, ale dovolím si říci, že tohle je jedna z nejlepších za dlouhou dobu. Mel zahrál skvěle a s Lovkyní dělali pěknej páreček. Vyzkoušet si na den tuhle schopnost by nebylo na škodu. 95% ()

Martin741

Na rozdiel od takeho pana Ciernehocernocha /Rolnicky, kam se podivas/ komedie podstatne viac sedia Mel Gibsonovi. A ked sa Gibson spoji s Helen Hunt, tak je postarane aspon o priemernu zabavu : 66 % ()

MrPierc

Vtipné, originální pojetí převtělení se do ženy. Pro ženy je tenhle film poctou, milují ho a všem svým protějškům tímto filmem naznačují, že ony to mají opravdu těžké. Na schůzy feministek musí být tento film jako pro křesťany bible. ()

Elyssea

Jedna z mých nejoblíbenějších komedií, kterou mám (bůh ví proč) těsně spojenou s Vánocemi. Mel Gibson má neuvěřitelný šarm a komedie mu prostě sedí. Helen Hunt je esencí ženskosti a Alan Alda s Bette Midler jsou příjemnými perličkami. Ale proč u mě tahle komedie vítězí? Díky vynikající hudbě. ()

Nach

Příjemná, oddychová komedie, jenž mě v sychravém dni dokáže potěšit i pobavit. Horší je to, když je den krásný, slunný. To bych si velice vyčítal, že do takového filmu investuji svůj drahocenný čas. A tím myslím celkem shrnuji i svůj pohled na něj. 65% ()

Streeper

Nancy Meyers prostě umí točit romantické komedie. Jsou krásně oddechové, pobaví vás a nenudíte se u nich. Navíc vždycky si vybere I správné obsazení. Spojení Mel Gibson a Helen Hunt k sobě pasuje a nedokázala bych si představit jinou dvojici v tomhle příběhu. Zápletka je originální a vtipná, Mel svojí roli zvládá perfektně a vedlejší herci v podobě Bette Midler nebo Alana Aldy diváka jen potěší. Film, na který se vždycky ráda podívám, klidně nekolikrát do roka. ()

DruidKarel

Žádná revoluce v romantických komediích, ale obsazení Mala Gibsona a Helen Hunt, to bylo prostě fantaastický. On je skvělý herec pro všechny žánry a ona je typická romantička. Dobrá hudba své doby a navíc výtečný scénář. 5* ()

C0r0ner

I přesto, že to je romantická komedie, i přesto, že to má přes dvě hodiny, je to velmi dobrý film, který ani chvilku nenudí. Se stoprocentní jistotou je to tím fantasy prvkem čtení myšlenek, ale i bez toho by to byl fajn film, kde především Mel Gibson obstarává slušnou zábavu. 80% ()

tomtomtoma

Z romantických komedií americké masové výroby je film Po čem ženy touží tím zábavnějším kouskem. Popichující nadhled je patrný a určující od samého počátku až do nezbytně sladkého konce. Dlouhodobý genderový střet a soutěžení se stává prostředkem pro nápravu prototypu mužského alfa samce. Herecké celebrity upevňují své pozice v očích veřejnosti a s přehledem baví široké spektrum publika. Základní myšlenka se rozvíjí společně s katarzním směrem nezbedně, vychytrale a účinně pro svůj šarm i poslání zábavy. Hlavní postavou neposedné romantické komedie je Nick Marshall (dobrý Mel Gibson, jako malý Logan Lerman), úspěšný a důležitý článek reklamní firmy, sebevědomý a nenasytný sukničkář i mužný idol dívek a žen. Rozbuškou je nenaplněná kariérní ambice, spouštědlem je závist a pomstychtivost, metodou je přizpůsobivost a důležitý faktor náhody a konečným řešením je porážka i vítězství zároveň. Strastiplná cesta vlastního vývoje přináší dostatek působivě zábavných míst všeho druhu. Hlavní ženskou postavou je Darcy McGuire (elegantní Helen Hunt), nová Nickova přímá nadřízená. Ctižádostivá ve svých cílech, nadšená z vývoje a uspokojená celým vyvrcholením a vítězstvím schopností a svědomí. Důležitou postavou, určující očisťující pouť, je Nickova dospívající dcera Alexandra (zajímavá Ashley Johnson), v nedorozuměních i ve sblížení se svým otcem. Z dalších rolí: využitá a bezhlavě zamilovaná servírka kavárny Lola (půvabná Marisa Tomei), kamarádský a náročný ředitel reklamní firmy Dan Wanamaker (velmi zajímavý Alan Alda), spokojená bývalá Nickova manželka Gigi (šarmantní Lauren Holly), uchvácený Nickův kamarád z práce Morgan Farwell (Mark Feuerstein), rozverné a starostlivé sekretářky Eve (příjemná Delta Burke) a Margo (příjemná Valerie Perrine), utrápená a opomíjená šedá myška Erin (zajímavá Judy Greer), či Alexandřin sebejistý přítel Cameron (Eric Balfour). Je to typizovaná hollywoodská romantická komedie. Toto je se zvláštním světlem dráždivého pojetí a nadsazeným lehce konfrontačním stylem. I přes svoji nevýhodu místa původu obsahuje dostatek porcí zábavy pro všechny. ()

Laputa

Nancy Meyersová asi ví po čem ženy touží. Je totiž žena. Originalita a skvělá myšlenka zplodily spolu s talentovaným Melem Gibsonem romantickou komedii na dobře naaranžovaném podnose. ()

Po čem (asijské) ženy touží

Po čem (asijské) ženy touží

04.06.2010

Čínský scénárista a režisér Chen Daming se rozhodl vrátit Hollywoodu „remakový úder“. Už tento týden začne s rozpočtem 5 miliónů dolarů natáčet předělávku romantické komedie Nancy Meyers Po čem ženy… (více)