Víte, co všechno se může stát, když po večerech svým dětem vyprávíte pohádky? To záhy zjistíte, když se s námi podíváte na jeden podivuhodný příběh o jednom málem psovi Wishboneovi. Wishbone žijící v americkém městě Oakdale je zpočátku neposedný pejsek, ale při vyprávění nejrůznějších příběhů dává opravdu bedlivý pozor. A díky jeho bujné fantazii se s nejrůznějšími příběhy natolik sžívá, až se mu o nich také zdá. V těchto snech Wishbone představí sám sebe v rolích postav z klasických knih jako je Robin Hood, Sherlock Holmes, aj. Sledujte tedy s námi jeho vzrušující cesty, které zahrnují prvky akce, dobrodružství a komedie. Pohodlně se usaďte, jeho sen právě začíná. (CANNIBAL)

woody

Co myslíte že se Wishbone zdá když spí?O kosti,o misce?Ne,to se zdá normálním psům.Wishovi se zdá že je Oliver Twist,Kolumbus,dr. Watson a tak.Průměrný infantilní seriál ale ten pejsek v kostýmcích je k sežrání. ()

Zodd

Dětský seriál s pejsánkem, který je literárně nejvzdělanější z rodiny, ale pořád má psí instinkty a mentalitu, aspoň IRL. Prolíná se dějství skutečné a literárních děl, kde psík Wishbone hraje klíčovou roli. Opravdu něco, když Axel Lidebrock k němu mluví jako ke strýci. Wishbonovo snění je vzhledem k žánru hezky natočené. ()

P. J. D.

Tohle jsem jako malý hrozně miloval a ten dojem stále přetrvává už jen kvůli tomu bláznivému - skoro až Don Quijotovskému podání - v podobě malého roztomilého pejska, jaký byl vhodně zvolen coby hlavní magnet na tuhle podívanou. Co na tom, že to nemá takové hvězdné kvality. Tohle je prostě srdcovka, a proto to hodnocení. ()