Druhá míza (TV seriál)

Manchild

Komedie

Velká Británie, 2002, 30 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (7)

Britský Sex ve městě pro muže. Tj. nelze se vyhnout srovnání. Zda je pro cílovou skupinu kvalitativně lepší nemohu posoudit, jelikož mám ještě půlku života před sebou než dosáhnu věku hlavních představitelů, ale místy vtipné (nikoli vtipnější) to je.(1.10.2005)

Čtveřice velmi dobře zajištěných britských džentlmenů okolo padesátky s vyřešenou rodinnou situací a co je hlavní, s chutí pořádně si užít. "Druhá míza" bývá propagována jako "Sex ve městě" o mužích, ale tohle přirovnání silně pokulhává. Za prvé - je to britské v tom nejlepším slova smyslu. Za druhé - hlavní hrdinové jsou starší. Za třetí - žádnou "pravou" už nehledají a vlastně by ji ani nechtěli. A konečně za čtvrté - "Sex ve městě" je o hysterických ženských, které by si ze všeho nejdřív měly udělat pořádek v sobě. Oproti němu "Druhá míza" vypráví o mužích, kteří vědí co chtějí a co ne, a i když některé jejich experimenty končí neúspěchem, nikdy nepůsobí směšně. Čímž neříkám, že byste se při sledování "Druhé mízy" dobře nebavili, právě naopak! Víte co je však nejsilnější zbraní tohoto seriálu? Duše mužského přátelství, která na vás dýchne z každé epizody a všechny ty drobné detaily, které ji tvoří - i když jde jen o "maličkosti" jako třeba posezení u dobrého doutníku, bez zbytečných řečí...(21.10.2005)

• HoneyBunny

Taková britská, mužská a méně vtipná obdoba Sexu ve městě, dalo by se říct.(27.2.2004)

Kdysi jsem to sledoval na ČT1 a docela mě to bavilo, ale zábavnosti Sexu ve městě to nedosahovalo.(19.12.2011)

mužská verze sexu ve městě,ale tady nejsou tak debilní kecy jako u těch šílenejch krav.(17.9.2008)

Výborný seriál plný inteligentního humoru.O mužích po čtyřítce, ale myslím, že pobaví i ženy i mladé lidi. Britský humor je mi prostě bližší, takže pro mě lepší než Sex ve městě. Škoda, že byl díky idiocii programového řízení ČT vysílán v totálně okrajovém čase...(13.11.2005)

Jooo, ti maj zivot. Bejt mi dvakrat tolik, tak je to muj nejoblibenejsi serial. Mozna o zdibec lepsi nez Sex ve meste.(23.9.2005)