V roce 2016 záhadné video znovu otevře šest let starý případ zmizení Amayi. Policie se tehdy zaměřila na rodinného přítele s podezřelou minulostí. (Netflix)

milbelQ

E02 – policajné vyšetrovanie  - kliše na pokračovanie. Nečakaný zvrat, je zatknutý majiteľ sťahovacej firmy, JUST nenapíšem prečo. Môj predpoklad, Miren bola znásilnená, chodí na terapiu, samozrejme to musí byť - mame nedvíha telefón. Kamoš novinár taký tútor pomáha. Šéfko denníka pohrozí Miren vyhadzovom, keby ju za incident v parku pochválil, tak by mi sánka padla, to by bola PARÁDA.  Rodičia sa rozišli no ak by nie tak by ma to prekvapilo. E02 končí VHS videom – to VHS, to nebude len tak !!!!!! Tentokrát 2 ** E02 bola o niečo lepšia menej nudy. ČAKÁM čo len bude v E03. ()

Anderton

Intenzívnejšie ako úvodná časť, avšak séria sa ešte v tom pravom zmysle nerozbehla. Je to dané najmä tým, že keď sledujeme udalosti z roku 2010, tak aj tak vieme, že o šesť rokov neskôr je prípad stále nevyriešený. Na druhú stranu ale nejde o výplň času, pretože vyšetrovanie úchylného strýčka má tragickú dohru a ide o dosť prekvapivé vyústenie. Naša novinárka sa zase po týchto udalostiach má dôvod tváriť ešte viac depresívne a tie čierne kruhy pod očami má zase o niečo väčšie. ()