Fórky a vtípky (TV pořad)

• český

Dan Slider

Scénografie:

Naomi Slodki
  • MM_Ramone

Zábery z domácich video kamier (home video), ktoré zachytávajú nejakú smiešnu, humornú, nečakanú, občas i hodne bolestivú situáciu. Toho už tu bolo. Však to každý pozná. Zdá sa to byť prežité klišé. Opozeraná hlúposť. I ja mám na tieto tituly podobný názor. No pri tomto americkom formáte vždy, pri každej časti, niekoľko ráz vyprsknem smiechom. Relácia "Fórky a vtípky", ktorú uvádza akýsi Tom Bergeron, ma dokázala už viac krát celkom prekvapivo pobaviť. **(9.1.2017)

• JARDAHONDA

Americký styl zábavy je poněkud odlišný..Pořad,který uvádí Ken středního věku,účes s patkou,porcelánové zuby,naučený úsmev ...Navybíranému publiku se rozsvítí nápis Applause,tak honem Amící zatleskat :) Podprůměrná videa z roku 1,2,3,,,,No,ale když to někoho baví,tak proč ne,,,,,U mě pouze 1 hvězda *(31.12.2011)

• Uesbe

odpad jednoducho preto, že práve videokamery spustili ten chorý trend, nakrúcať svoje deti v kritických situáciách, a nielen že sa na tom rehotať a dokrútiť, miesto toho, aby im pomohol, ale ešte to aj ukázať celému národu.......tento jav sa bohužiaľ presunul aj na web a v priebehu rokov už len nechutne pritvrdzuje......a tých detí sa nikto nikdy nezastane(27.10.2014)

• giovanni3

Dávám slabou 1* to co jsem viděl byla fakt bída... fůra videí se tváří jako, že to je děsná náhoda, ale zdaleka tomu tak není. Komentáře videí trhají moje uši.. atd.. prostě bída...(15.9.2011)

• Danny F.

Někdy dobré, někdy hloupé. 40%(4.12.2011)