Tajné operace na základně Rubicon (TV film)

Code Red

Sprisahanie Rubicon

Akční / Dobrodružný / Sci-Fi / Drama

USA, 2001, 100 min

Ian Gilmour

Ben Nott
  • Tom Hardy

Mé filmové nadšení mi prostě nedá spát u ničeho - když v jednu ráno přepnu na primu a tam se gumová obluda jak ze Strážců vesmíru sápe na mariňáka, tak tomu prostě nelze odolat! Tuším, že kdybychom kdysi v těch báječných deseti letech, když jsem si hráli na vojáčky a alieny, měli kameru, tak přesně tohle bych chtěl natočit. Dokonale tupé, naivní a hloupé hraní si na vojáčky, plné gumových oblud, siláckých póz a kečupu! Na mejdlu s partou starých přátel a tunou alkoholu jednoznačně za 5 hvězdiček!(5.2.2006)

• Spike23

Rubicon... Ten název mě straší už asi tak 2 roky (a jenom kvůli té debilní stejnojmenné ceduli nějaké firmy, která na mě čumí každý den po cestě do školy) a nedá mi pokoj, dokud asi k tomu nenapíšu komentář. Tak k filmu - skoro vůbec si to nepamatuju, protože jsem byl vožralej jak prase a neměl jsem na práci nic lepšího, než čumět na Primu. Bylo to tak trapné, až jsem z toho měl záchvaty smíchu... A hodnocení je přímo úměrné počtu scén, které jsem si zapamatoval :).(21.2.2010)

• Renton

Scénář: Eric Small .. Něco mezi nepovedenou kopii Predátora a nezáživnou akční jungle blbostí. Příjemný vysílací čas – hodina po půlnoci – sám o sobě vypovídá o kvalitě..(3.2.2006)

CITÁT - Párkrát zabouchejte na dveře, zaženete tarantule................. Když si zvyknete na ty "předepsané" dialogy, zjistíte, že se na to dá celkem i koukat. Odpusťte nízkou kvalitu triků a možná se budete bavit. CITÁT - Vezmi si mě Smrti, je tu Ďábel!!!................ Myšlenka i námět dobrý, ale zpracování je mdlé. Člověk by chtěl dát i za čtyři, ale nejde to. Takže za tři a 60%. CITÁT - Tady není radno se ztratit..........(9.10.2013)

• juta

To už je let, kdy jsem tohle viděl naposled, ale pamatoval jsem si, že to nebylo to pravé, ale jak už to u mě bývá, tak se rád podívám i na filmy, které u mě příliš velký úspěch neměly. :D Tak trochu se film snaží vyrovnat Vetřelcům či Predátorovi, ale s takovýmto podáním se zázraky nedají očekávat. Snaha o nějaký ten děj tu je, takže do odpadu rozhodně nepatří.(6.8.2016)