Reklama

Reklama

Tajné operace na základně Rubicon

(TV film)
  • USA Code Red (více)

Obsahy(1)

V temném srdci afrického pralesa leží přísně tajná americká vědecká základna pro kontakt s mimozemskou civilizací. Ten však nedopadne dobře. Všichni vědci jsou mrtví a nukleární pojistka je aktivována. Peter Doyle, specialista na boj v obtížných podmínkách, musí navzdory svým psychickým potížím znovu do akce, protože je odhodlán zachránit jediného muže, který možná přežil masakr, a to svého bratra. Ale hluboko v džungli číhá nelítostný mimozemský lovec a přepadové komando vůbec netuší, jak moc je nebezpečný. Pokud by nedokázali deaktivovat odjištěnou bombu, zničili by polovinu Afrického kontinentu, ale pokud se jim nepodaří zničit mimozemského nepřítele, je ohroženo celé lidstvo. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (13)

Tom Hardy 

všechny recenze uživatele

Mé filmové nadšení mi prostě nedá spát u ničeho - když v jednu ráno přepnu na primu a tam se gumová obluda jak ze Strážců vesmíru sápe na mariňáka, tak tomu prostě nelze odolat! Tuším, že kdybychom kdysi v těch báječných deseti letech, když jsem si hráli na vojáčky a alieny, měli kameru, tak přesně tohle bych chtěl natočit. Dokonale tupé, naivní a hloupé hraní si na vojáčky, plné gumových oblud, siláckých póz a kečupu! Na mejdlu s partou starých přátel a tunou alkoholu jednoznačně za 5 hvězdiček! ()

juta 

všechny recenze uživatele

To už je let, kdy jsem tohle viděl naposled, ale pamatoval jsem si, že to nebylo to pravé, ale jak už to u mě bývá, tak se rád podívám i na filmy, které u mě příliš velký úspěch neměly. :D Tak trochu se film snaží vyrovnat Vetřelcům či Predátorovi, ale s takovýmto podáním se zázraky nedají očekávat. Snaha o nějaký ten děj tu je, takže do odpadu rozhodně nepatří. ()

Reklama

Spike23 

všechny recenze uživatele

Rubicon... Ten název mě straší už asi tak 2 roky (a jenom kvůli té debilní stejnojmenné ceduli nějaké firmy, která na mě čumí každý den po cestě do školy) a nedá mi pokoj, dokud asi k tomu nenapíšu komentář. Tak k filmu - skoro vůbec si to nepamatuju, protože jsem byl vožralej jak prase a neměl jsem na práci nic lepšího, než čumět na Primu. Bylo to tak trapné, až jsem z toho měl záchvaty smíchu... A hodnocení je přímo úměrné počtu scén, které jsem si zapamatoval :). ()

Terva 

všechny recenze uživatele

CITÁT - Párkrát zabouchejte na dveře, zaženete tarantule................. Když si zvyknete na ty "předepsané" dialogy, zjistíte, že se na to dá celkem i koukat. Odpusťte nízkou kvalitu triků a možná se budete bavit. CITÁT - Vezmi si mě Smrti, je tu Ďábel!!!................ Myšlenka i námět dobrý, ale zpracování je mdlé. Člověk by chtěl dát i za čtyři, ale nejde to. Takže za tři a 60%. CITÁT - Tady není radno se ztratit.......... ()

Renton 

všechny recenze uživatele

Scénář: Eric Small .. Něco mezi nepovedenou kopii Predátora a nezáživnou akční jungle blbostí. Příjemný vysílací čas – hodina po půlnoci – sám o sobě vypovídá o kvalitě.. ()

Galerie (3)

Reklama

Reklama