Tajné operace na základně Rubicon (TV film)

Code Red

Sprisahanie Rubicon

Akční / Dobrodružný / Sci-Fi / Drama

USA, 2001, 100 min

Ian Gilmour

Ben Nott
  • Pitryx

Hezká vykrádačka hihihi. V každém případě k pobavení dobré. Spousta canců, spousta nudy. Sem tam se ovšem mihne na lepší časy, ale není toho moc. Potvora je zajímavá, bohužel z ní moc vidět není. Mimák je nic moc. Měl jsem zmatek ve figurách, ale abych na to koukal podruhé, na to nemám odvahu.(4.11.2016)

• Likan7

Tady někdo moc koukal na Predátora. Rubicon je céčkový sci-fi film s několika potvorami, neexistující super technikou (překládač? Wtf??) abychom se na konci dozvěděli, že zlý jsme zase jen my. O hercích samozřejmě nemůžu mluvit, scénář tu není a střih akce je jeden z nejhorších, co jsem viděl.(13.3.2017)

Slušný béčkový filmík typu: Predátor.(29.12.2007)

• Tom Hardy

Mé filmové nadšení mi prostě nedá spát u ničeho - když v jednu ráno přepnu na primu a tam se gumová obluda jak ze Strážců vesmíru sápe na mariňáka, tak tomu prostě nelze odolat! Tuším, že kdybychom kdysi v těch báječných deseti letech, když jsem si hráli na vojáčky a alieny, měli kameru, tak přesně tohle bych chtěl natočit. Dokonale tupé, naivní a hloupé hraní si na vojáčky, plné gumových oblud, siláckých póz a kečupu! Na mejdlu s partou starých přátel a tunou alkoholu jednoznačně za 5 hvězdiček!(5.2.2006)

• juta

To už je let, kdy jsem tohle viděl naposled, ale pamatoval jsem si, že to nebylo to pravé, ale jak už to u mě bývá, tak se rád podívám i na filmy, které u mě příliš velký úspěch neměly. :D Tak trochu se film snaží vyrovnat Vetřelcům či Predátorovi, ale s takovýmto podáním se zázraky nedají očekávat. Snaha o nějaký ten děj tu je, takže do odpadu rozhodně nepatří.(6.8.2016)