Nejdražší poklad (TV seriál)

• Venezuela

Carissima

Najdrahší poklad

Telenovela / Drama / Romantický

Venezuela, 2001, 103x45 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (8)

• Tom Riddle

Mafiánská variace na Romea a Julii? Kdyby to jen nebyla telenovela a kdyby to jen nebylo z venezuelské produkce..(16.2.2013)

• Spinosaurus

Kurva co je to za zemi? Vždyť takovouhle vlajku ani neznám. Tohle museli točin nějací amazonští indiáni.(23.7.2007)

• IllIlIlIIl

Další jihoamerická telenovela...(21.1.2009)

• carly

jedna za Chantal a jedna za Juana Carlosa(2.5.2008)

• Mimesis

Docela se mi líbila melodie z pisníčky ve znělce této telenoveli, ale jinak to byla docela p*č*o*v*i*n*a :) Pamatuju si taky, že tam byl nějakej strašně zlej mafián, hroznej hazl... Pak jsem na to nekoukal, nebavilo mě to. Náhodou jsem zahlídl poslední díl a ten zlej mafián se neobjevil... asi umřel během seriálu... ACH JO TO JE ŠKODA :(((19.3.2010)

• Ninjer

No... zas je tam na rozdíl od jiných telenovel pěkná hlavní představitelka a ty (rádoby) mafiánský prvky se mi docela líbí :-)(23.8.2003)

• LadyAjva

Já už se v těch telenovelách ztrácím, ale musím přiznat, že jako čerstvá patnáctka jsem je hltala poctivě všechny, takže opravdu nemůžu žádné z nich dát odpad, jsou to sladké vzpomínky na dospívání =)(2.9.2011)

• tester

Ošklivka Betty je proti tomuto plýtvání penězi a časem desetihvězdičkovým trhákem s hvězdným obsazením.(8.9.2003)