Marceloo

Štyria ludia sa po ceste zastavia aby si obzreli Elvisovu skalu, ktorá je miestnou atrakciou. Keď sa vracajú vidia, že im niekto kradne auto. Vyberú sa do najbližšieho mesta s názvom SPAULDING! Tu nájdu velmi prívetivých občanov, ktorí im ponúknu noclah, dokial sa ich auto nenájde. Pri obhliadke dediny ich zajmú neznámy útočníci. Chlapom sa podarí oslobodiť a zistia, že ich držia šialení obyvatelia dediny. Jeden z mála Hixploitation kúskov roku 2014, ktorý absolútne nevyužil svoj potenciál čo ma velmi mrzí. Najprv rozohral prívetivú atmosféru buranského zapadákova, no všetko ničí nehorázne zlá kamera a to, že vidláci nevedia robiť so zbraňami a padajú ako hrušky. Kapitán Spaulding by určite nemal radosť z toho, ako to dopadlo v jeho dedine. ()

George Stobbart odpad!

Štvorica priateľov sa zatúla v zaprášenom malomeste, kde im ukradnú auto a postupne musia bojovať o svoj život s miestnou psycho famíliou... Vypatlaná hovadina s plejádou amatérskych nehercov stvárňujúcich otravné, zaostalé postavy v opotrebovanom, prevarenom námete s predvídateľným spracovaním. A pre lepšiu príchuť je celý tento luxus navyše zaobalený do megalomanskej dávky nekonečnej nudy. ()

kaylin

Musím říct, že i když má „Run Like Hell“ jasnou dějovou kostru, docela mě to bavilo. Pro mě je tohle film, který si v tom svém žánru sáhne na průměr. Není v ničem moc objevný, není v ničem moc překvapivý, ale to, co má prezentovat, prezentuje docela dobře a drsně. Navíc přesila venkovanů proti obětem je zajímavá a je otázkou, jestli se z toho městští nějak dovedou dostat. Za mě OK. ()

Dubro

Dopozerať tento neprofesionálny pokus o survival si žiada nadpriemernú dávku trpezlivosti a minimálne 2 promile alkoholu v krvi. Taký počet hercov bez talentu sa v jednom filme len tak ľahko nevidí. Nedá sa im veriť nielen slovo, ale ani mlčanie, dokonca aj postávať vedia len amatérsky. K celkovému zúfalstvu pomohol jeden z tohto nekonečného množstva amatérov naškriabaním tak otrepaného scenára, že ho viac otrepať sa hádam ani nedá a tak má divák miestami pocit, že čumí na komediálny horor. Plusom sú jedine maskéri a miestami zažil svetlé momenty aj kameraman. ()

andaa

Dalo se to uchopit z lepsiho konce, udelat to jakoze to byla vsechno jen hra na valku nekde.... Je to ohrane, je to hloupe...ale na zabiti vecera a kulisa k sexu s pritelem to bylo fajn.... ()

domkoffi odpad!

ach jooo!tak tenhle "Akční / Horor / Thriller" je blbej od začátku až do konce........za mě zbytečná ztráta času!!!! ()

Tomatec

...parta vypatlanejch kreténů narazí na druhou partu vypatlanejch kreténů. A James Thomas je asi průměrný američan. ()