Reklama

Reklama

Neobyčejná

(seriál)
Trailer

Série(2) / Epizody(16)

Obsahy(1)

Vítejte ve světě, kde se u všech, kterým už bylo 18 let, vyvine superschopnost. U všech kromě 25leté Jen, která má pocit, že zaostává. Jenini spolubydlící – Carrie, Kash a záhadný nalezenec – jí naštěstí brání upadnout do hluboké sebelítosti. Ztracená ve velkém, matoucím světě a vyzbrojená trochou naděje a hromadou zoufalství se Jen vydává na cestu za objevením vlastní superschopnosti. Možná při tom ale zjistí, že vlastně jen stačí být v pohodě. (Disney+)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (8)

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Takoví jiní Misfits. Míň přidrzlí, ale s možností dělat si v tom světě plném superschopností doslova, co chcete. Tady opravdu nevíte, co se stane s každou další scénou, přitom se ale neděje nic vysloveně extravagantního. Vtipné to ale být dokáže, jen tomu chybí určití hranice, které by ten děj trošku nasměřovaly k něčemu, co dává smysl. ()

PEZ 

všechny recenze uživatele

Originálna teen záležitosť, s typicky britským humorom a miestami scénami, ktoré by som v takomto type seriálu nečakal (šnupanie koksu v clube, či nadávky ako v tretej cenovej). Celým seríálom sa vynie vymakaná hudba, normálne som vďaka nemu objavil značné množstvo pre mňa neznámych bangrov. :) Prvé diely mali väčšiu silu, v strede seriál málinko upadol, ale posledná časť to zas posunula vyššie. Na to, že sa jedná o prvý významný počin mladučkej Emmy Moran, je to super čerstvý závan niečoho nového, sviežeho a originálneho. Som rád, že odklepli druhú sériu, do tohto sveta sa kľudne ešte raz vrátim. ()

Reklama

cernakus 

všechny recenze uživatele

neobyčejná nuda doplněná o neobyčejně hnusné herečky, což při anglickém sitcomu už něco znamená, protože angličanky jsou hnusné obecně. Zdánlivě inovativní motiv kde ve světě superschopností žádnou nemáte byl lépe pojat v Powerless (seriál) (2017) a rozpracován v kvantu seriálů a filmů, kde naopak schopnost máte a tím jste mimo společnost. Více jak dva díly jsem nedal a pokud zde nějaké individuum píše, že kvalita klesá, tak tohle dílko od odpadu zachránila právě má nechuť to dokoukat. ()

DDCC 

všechny recenze uživatele

Klasický "to your face" britský humor, který já až na vyjímky nemusím, je zde naprosto bravurně zakomponován do míst, kde jej nečekáte. První epizoda je šílená jízda podobná seriálům jako Misfits: Zmetci nebo The Boys. Obecně čekám hodně porovnání právě s prvním zmíněným seriálem. Množství humoru s epizodami klesá, seriál zvolňuje a přidává na příběhu. Kvalita je rozhodně klesající s dalšími díly. Zhlédnuto za jedno dopoledne. Disney+ servíruj klidně dál, v tomhle Netflix už zaostává a HBO Max úplně rezignoval. ()

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

velmi příjemné překvapení. Jestli má Extraordinary k něčemu opravdu blízko, pak jsou to (taky Britští) Misfists. Samozřejmě příběhově je to každé úplně jinde, nicméně krom přítomných "superschopností" tyhle dva seriály spojují neokoukané tváře (Máiréad Tyres a Sofia Oxenham jsou obě výborné), funkční a dost břitký humor, kdy sem se několikrát s velkou chutí zasmál, ale i tendence občas zvážnit a rozvíjet příběh hlavních postav i jinak než jen v rámci epizodek, kdy se většinou někomu něco nepovede. Upřímně doufám ve druhou řadu...80% ()

Galerie (10)

Reklama

Reklama