Komentáře uživatelů k TV seriálu (22)

 • Gimli
  ****

  Výborný seriál, který jsem s napětím sledoval snad ve Veze nebo v Magionu. Hlavní hrdina se po pádu dostává do kómatu, v němž prožívá exotická dobrodružství na cestě k Majáku, kde se pak snad konečně smíří s otcovou smrtí, vyrovná se sám se sebou a procitne.(10.4.2005)

 • -bad-mad-wolf-
  ****

  Zase jeden z těch "kultovních" dětských seriálů, které v zájmu zachování důstojného hodnocení radši nechci vidět znova.(13.9.2015)

 • JohnnyD
  ***

  Koncom 90tych rokov dosť populárny seriál, neustále každé prázdniny opakovaný na Markíze. Vo svojej dobe mi strašne liezol na nervy, ale s odstupom času by som si ho aj rád nostalgicky znovu pozrel.(7.6.2008)

 • Francik
  ***

  Na dětský seriál povedené. Stejně ale jen 50%.(24.9.2007)

 • Lucina84
  ****

  Seriál si pamatuji z doby, kdy TV Nova začínalala vysílat. Jako děcku se mi to moc líbilo.(14.11.2012)

 • E=mc2
  *****

  krásny seriál, plný atmosféry a pekných nápadov(8.8.2010)

 • Šimpy
  ****

  Seriál, který mě svého času dostal. Hlavní hrdina prožívá v komatu mnohá dobrodružství se svými přáteli ve snaze nalézti svého otce. Pokud si správně pamatuji, otec sám svého syna někdy v závěru navštíví v nemocnici.(25.4.2007)

 • noriaki
  ****

  Podivný, skoro psychadelický a vysoce návykový seriál. The Odyssey má výjimečně chytře vymyšlený námět. Jayův svět je zajímavý sám o sobě a navíc se v něm, tu a tam, objevují osoby a události z jeho reálného života. Dneska už si to pochopitelně dokážu vysvětlit, ale na prvním stupni základky jsem na to zíral s široce otevřenýma očima a nebyl si jistý vůbec ničím. I když je psaný primárně pro děti, dají se v něm najít myšlenky, které nezapadnou nikdy. Degenerace skoro pohádkového světa dětí ve hrůzu nahánějící totalitu, nebo chlapcovo postupné vyrovnávání se s otcovou nepřítomností, má neskutečnou sílu a věřím, že by udrželo i pozornost dospělého diváka.(26.11.2012)

 • wosho
  ****

  Viděno sice v dětství, ale velmi si jej dobře pamatuji. Tehdy se mě moc líbil, ale nevím co bych na něj řekl dnes.(13.4.2007)

 • Gardenboy
  odpad!

  Kriste na nebi, ako sa toto mohlo niekomu páčiť ... veď to bola samá trápna scéna.(29.8.2006)

 • BLADER
  *****

  Skutočne, čo si dokážem vybaviť, bol to kvalitný seriál. Chcel by som, aby som mal možnosť ešte niekedy si ho pozrieť, aj keď si nemyslím, že by sa môj názor naň mohol nejako zmeniť. Alebo, aspoň neviem...(4.7.2009)

 • Valentin
  ****

  Na svojí dobu to mělo neuvěřitelnou atmosféru, protože většina děje se odehrává v představách hlavního hrdiny v komatu, tak je ten děj dost originální a tvůrci využili námětu naplno. Jojo, Vega a Magion, to byly časy.(2.3.2012)

 • Petike
  *****

  Veľmi pútavá premisa. Ako seriál pre decká to malo grády.(3.5.2015)

 • mikessc
  *****

  Na tomto serialy som vyrastal skoda ze ho uz nevysielaju(16.1.2015)

 • mangui
  *****

  Tak tenhle seriál sem hodně žral.. akorýt mám pocit, že jsem to viděl na Nově a ne v těch pořadech na jedničce (Vega a Magion)(13.6.2009)

 • MFA
  *****

  Musím dát maximum. Vím že to možná není objetktívní, ale tohle je jeden ze seriálů mého dětství, který doufám nikdy nezapomenu a který formoval mojí fantazii. Ve své době jsem kvůli tomu o víkendech brzy ráno vstával, hltal každý díl a bylo to pro mně hodně osobní. Dodnes miluji příběhy s dětskými hrdiny a příběhy které mají takhle specifický pohled na svět. Když si dnes odmyslíte televizní triky a zpracování roku 92 a soustředíte se na příběh, tak je to pořád docela síla, hmm?! (pro lidi kteří nikdy úplně nevyrostou a nezciničtí)(10.11.2013)

 • aliajas
  ****

  Predchádzajúci komentátory zabudli podotknúť, že v Jayovom svete sú ľudia, ktorých skutočne pozná. A všetko, čo sa s ním deje v reálnom svete sa prelína aj do toho jeho sveta. Pokusy oživiť ho, návštevy, výlety... Odysea II "Lekáry povedali, že som bol v kóme. Možno som bol. Ale za svetom vedomia je ešte svet, o ktorom nič nevedia. Keď som sa prebral, nič už nebolo ako pred tým a ten druhý svet prišiel so mnou. Moja odysea pokračuje." Jay(5.4.2008)

 • ssarka
  ****

  spolu s Opičím králem další seriál,o kterém když mluvím na veřejnosti,tak na mě všichni civí jako na blázna v pomale vrzají dveře léčebny...nikdo ale vůbec nikdo ho nezná a dokud jsem si nevzpomněla na název sama,tak mi nikdo nedokázal poradit,jak se jmenuje...dávám 4 hvězdy za to,že mě musel hodně moc bavit,když na něj o 20 let později vzpomínám..:)(21.10.2016)

 • Fixa
  *****

  Jestli je to tohle , tak s klidem dávám plnej počet, protože jsem na tom tenkrát dost ujížděl :-) Pamatuju si hodně málo, ale vim, že to byl v tý době jeden z mých nejoblíbenějších seriálů (viděno mysllím v Magionu)...... než přišla Cesta do Neznáma(20.10.2010)

 • Zabiak
  *****

  Tohle jsem jako dítě miloval a ještě teď mám takový divný pocit, když si na to vzpomenu. Vím, že jsem se dokázal totálně vžít do děje.(24.6.2013)

<< předchozí 1 2
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace