Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Policie má již delší čas spadeno na ilegální sázkaře, kteří se při svém nekalém byznysu neštítí ničeho. Mužům zákona stále unikají. Jednou však na ně náhodně narazí policista Iggy a k jejich překvapení místo zatčení na nich žádá finanční obnos, který u nich prohrál jeho bratr krátce předtím, než za záhadných okolností spáchal sebevraždu. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (3)

Wacoslav1 

všechny recenze uživatele

Byla to Džungle a to doslova. Jako film divnej, nudnej a takovej nijakej, ale dojem vylepšila verze stažená z ulož to v Angličtině z Ruským čteným překladem. To se vždycky pobavím. Navíc jsem měl i trošku upito a byl ve stavu zpomaleného vnímání, takže ty 3* klidně dám. Neptejte se proč, nemám pro to rozumný důvod.50% ()

bassator 

všechny recenze uživatele

Jediné co mě ve filmu opravdu mile překvapilo byl John Torturro. Jeho role poloretardovaného týpka který se chce stát gangsterem mě bavila, ale to bylo asi jediné. Jinak film neměl žádný pořádný základ, děj se stále různě motal z jednoho do druhého, nemělo to pořádně hlavu ani patu. Spíše mi to chvílemi připadalo jako parodie né jako příběh o "seriózních" gangsterech... - 40% ()

bourec 

všechny recenze uživatele

Tenhle třináct let starej paskvil je taková hovadina,že sem u toho neustále usínal,a nebyl sem schopnej to dokoukat,trvalo mi to fakt tejden.Torturro tady hraje debílka,děj vo hovně,trochu mi přišlo,že jak sou ty postavy v tom filmu retardovaný,tak i celej filmovej štáb tohodle filmu je parta přibržděnejch debílků.Proč vznikaj takovýhle filmy,to mi hlava nebere.10%. ()

Reklama

Reklama