Noc muže na útěku

Noc muža na úteku

Akční / Krimi / Thriller

USA, 1995, 93 min

• anderson

Réžia českého znenia (AW STUDIO PRAHA) = GUSTAV BUBNÍK - Ak by niekto nedokázal definovať výraz "béčkový" film, odporúčam mu zhliadnuť túto snímku. Režíroval ju Mark L. Lester, ktorý si u mňa šplhol napríklad dvoma generačne rôznorodými Triedami alebo Zúčtovaním v Malom Tokyu, kde prejavil aj v rámci nízkych rozpočtov značnú režisérsku invenciu. Bohužiaľ MUŽ nevidel onú invenciu ani z rýchlika. Popri pestrom obsadení (groteskne drsný Glenn, vyčúrane hlúpy McCarthy, prípadne narcisticky dementný Glover) tak ponúkne iba nezaujímavo spracovanú obohranú zápletku, plnú nelogických klišé. (13.9.2015)(13.9.2015)

• bourec

I když sem tomu dal tři hvězdy,po dalším,vlastně druhém skouknutí,musim s hodnocením dolů.Plný nesmyslů,chyb,film dost nepovedenej.20%.(13.3.2011)

tento film je ľahší žáner, samozrejme, no je veľmi šťavnatý. Dnes sa točia podstatne nudnejšie hovadiny, ktoré majú len ligotavejší ..... hm...trailer(24.3.2013)

• Grimaldi

Při shlédnutí jsem měl myšlenky,co bych v situaci hlavní postavy dělal já.Naštĕstí mě z toho zachránil zabijácký důchodce a taxikář,oba magneti na pěkně holky.A záběry z letišť,připadám si jako bych znal všechna v celém améru.Noc se dá strávit mnohem líp než s běžícím mužem(19.9.2017)