Reklama

Reklama

Run Rabbit Run

Trailer

Sarah (Sarah Snook) je lékařka zabývající se léčbou neplodnosti, která pevně rozumí koloběhu života. Když je nucena hledat vysvětlení pro stále podivnější chování své malé dcery Mii (Lily LaTorre), musí překonat vlastní víru a postavit se duchovi ze své minulosti. (mac000)

Recenze (10)

J*A*S*M 

všechny recenze uživatele

Ajeje, tady si zas někdo zkoušel hrát na Ariho Astera /Hereditary/, respektive Jennifer Kent /Babadook/. Režisérka Daina Reid ale úplně minula podstatu, díky níž jsou vzpomínané filmy oblíbené jak mezi kritikou, tak mezi fanoušky, takže jí z toho vylezl otravně domýšlivej borefest neschopnej vzbudit jakoukoli emoci kromě intenzivního přání, aby toho nesnesitelného haranta a nesympatickou matku nějaká nadpřirozená entita brutálně zmasakrovala nejpozději ve třicáté minutě stopáže. ()

pornogrind 

všechny recenze uživatele

Běž králíčku běž nebo chcípneš nudou. Tohle bylo neskutečně dlouhejch 100minut. Strašná sračka. Ztráta času. Skoro odpad. ()

Goldbeater 

všechny recenze uživatele

Veskrze průměrné hororové drama, v němž vztah matky s malou dcerou prochází tvrdými zkouškami, když se začnou ozývat duchové její minulosti. Mnohokrát viděné, nevzrušivé, pomalé. Těch 100 minut se zdálo být neskutečně dlouhých. Trochu atraktivity snímku v druhé půli dodává prostředí australského outbacku, jinak mě nenapadá moc důvodů, proč to vidět. [Sundance Film Festival 2023] ()

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Tento film dostal nejaký príspevok od austrálskeho spolku pre genderovu rovnosť (Gender Matters), a to len preto, že ho režíruje žena, scenár napísala žena, hrajú v ňom len ženy. No v poriadku, ale kde je tu tá rovnosť potom? 😆 Ale nie o to ide, ide o to, že tu sa financujú filmy len pre nejaké kvóty, ale keď zafinancuješ blud, ktorý spracováva neschopák, tak na pohlaví asi nezáleží, stále to dopadne na prd. Toto je strašne dlhé, bez poriadneho ťahu na bránku, dievča vás serie, čo i len otvorí hubu a ona ju otvára len z dvoch dôvodov: buď matke nadáva a hovorí jej, že ju nenávidí, alebo šialene kričí ako Cigániková na Romanu Tabák. Sarah zatiaľ hrá len pocit strachu, ale ten sa vôbec neprenáša na diváka. Temnotu minulosti cítiť len v niektorých fázach, väčšinu času film vyslovene štve. ()

Morholt 

všechny recenze uživatele

Téma je sice ohrané až běda, ale to by mi ani tolik nevadilo, kdyby se toho chopil někdo schopný. Jenže nechopil. Veskrze se jedná o průměrnou pomalou nudu, která je průhledná až běda. Navíc tu naprosto absentuje napětí a o nějaké temnější atmosféře nemůže být ani řeč. Režisérka se výhradně soustředí na matku s dcerou a jejich bortící se vztah, což tedy také mohla být cesta, jenže to by obě herečky nesměly být protivné až běda. Tím netvrdím, že by zahrály špatně a v případě dětské herečky se dá říct, že byla i výborná. Jen jsem jí prostě přál, aby jí matka co nejdřív zaškrtila a pak si to s pocitem viny okamžitě hodila. Pokud tohle bylo režisérčiným cílem, tak klobouk dolů, ale něco mi říká, že plán byl asi jiný. Tohle se prostě a jednoduše moc nepovedlo. 30% ()

Trevor 

všechny recenze uživatele

Porovnanie s filmami ako Hereditary či Babadook na mieste je, okrajovo aj s filmom Matka! a treba povedať že sa táto napodobnenina príliš nevydarila, Sarah Snook svoju úlohu nezvládla práve najlepšie, Mia bola dosť otravná a tak by sa človek mohol pousmiať snáď iba nad tým že takto to dopadne keď dieťa vychováva slobodná mama...samozrejme pousmiať, snáď to nebude na ban. ()

Sludger 

všechny recenze uživatele

V tomto prípade nechápem zlé hodnotenia. Film ma vcucol počas prvých minút a to hlavne skvelým dialógom v aute, kedy matka povedala dcére: „Ako ti môžu chýbať ľudia, ktorých si nikdy nevidela?" Odpoveď: „Po takých ľuďoch sa mi najviac stíska." Od toho momentu som bol „ich“.   Film má vybudovanú nepríjemnú, ťaživú a neurotickú atmosféru. Na pointu príbehu prídete skorej (čo je mínus), no poteší svojou hĺbkou, ale neprinesie nič nové do žánru. V podstate by sa dalo povedať, že myšlienkovo spadá do kategórie - typický reprezentant moderného hororu.   Zo začiatku sa vám môže zdať, že správanie postáv je čudné, dokonca až odpudivé, no vzhľadom na pointu to dáva zmysel. Herečka Sarah Snook pôsobí nesympaticky, no nemyslím si, že rolu zahrala zle, práve naopak, ona ju tak musela zahrať.   Krása filmu je, že funguje ako psychologická dráma o vysporiadaní sa so zmiznutou sestrou a zločinom, ale aj ako mysteriózny horor. A výber je na divákovi.   Run Rabbit Run je typickým predstaviteľom súčasného hororu. Neprinesie novú myšlienku alebo inovatívny postup, no po atmosferickej a remeselnej stránke spĺňa parametre pre kvalitný film. ()

oveckaoa 

všechny recenze uživatele

Někdo tu píše , že je to film kde hrají samé ženské tak realita je jiná . Cca v 5 minutě je muž jako učitel a i několik žáků  v 15 minutě je bývalý manžel hlavní herečky a jejich černý syn pokud to nejsou transgerdeři (což zjišťovat nemíním) pak je tam i černoch nějaký pracovník v léčebně   tak to jsou muži i v kástingu jsou napsaní 3 muži konkrétně Damon Herriman, Neil Melvillle a Hugo Sousa (ten hraje toho černého kluka). Jinak k filmu matka žije s dcerou v baráku měla i předtím dceru a ta ´´zmizela,,  jednou slaví dceřiny narozeniny a objeví se tam králík ona si ho nechá a od té doby se chová divně. Myslí si, že je ta dcera a tu matku  střídavě sere a střídavě je jí to u prdele pak si  myslí , že je to ta ztracená dcera i její babička pak zase ne na konci zjistíme co se stalo s tou ztracenou dcerou a máme zakončení co nedává ani smysl. Film je to nudný koukal jsem na něho ve 2 dnech po částech zhruba v 30 minutě přivře matka té dceři ruku o dveře auta což je jediná scéna co mě udělala radost. Pokud máte rádi horory kde se nic neděje bude se Vám to líbit pokud ne ruce pryč. 40 procent ()

brasek odpad!

všechny recenze uživatele

Hrozný film! Psychopatická Mia, ktorá neskutočne lezie na nervy, príliš nudný príbeh, koniec nedáva zmysel, bez tempa, bez dynamiky. Neviem čo je na tomto filme hororové. ()

Eddemi 

všechny recenze uživatele

Ked uz je to blbost, tak je tu aspon pokus o rasovu vyrovnanost. Uz je to trapne. Chybala tam este lesba a transgender, aby sme to mali uplne. ()

Reklama

Reklama