poster

Big Money Hustlas

 • USA

  Big Money Hu$tla$

Komedie / Krimi

USA, 2000, 97 min

Režie:

John Cafiero

Kamera:

James Carman

Komentáře uživatelů k filmu (7)

 • MoRTy
  *****

  U nás absolutně neznámá komedia od Psychopathic Records plná vulgarismů, barevnejch kulis a černýho humoru. Tenhle film nezasvěcencům nic neřekne, ale pro fanoušky Insane Clown Posse je to kultovní záležitost a královská zábava. Škoda jen, že neexistujou český titulky. V přípravách je pokračování s názvem "Big Money Rustlas"(28.8.2007)

 • RUSSELL
  ****

  Film pro juggalos a fanoušky ICP, nezasvěcení to pravděpodobně ihned zavrhnou. Je to vlastně hrozná blbost, ale právě o to jde. Nebrat se vážně, dělat si ze sebe srandu a ještě parodovat různá filmová klišé. Big Money Hustlas jsem viděl mnohokrát a s odstupem času mě to už nebaví tak jako dřív, ale vždycky se na to rád podívám. Teda až na scény s neuvěřitelně tlustou tanečnicí, z té se mi dělá po každé projekci víc a víc šoufl.(20.5.2018)

 • adamo_znk
  *****

  Kdo nezná kultovní kapelu Insane Clown Posse a její dva členy Violenta J a Shaggyho 2 Dopea, ten asi pravděpodobně nepochopí, proč mají hlavní hrdinové filmu "clown painty" na obličeji. Také mu asi bude připadat tento film ujetý, hloupý, no prostě jako blbost. Byl natočený hlavně pro skalní fanoušky kapely, kterým se říká juggalos a kterých je v ČR asi tak pár desítek. Pro mě byl ale skvělým zážitkem, ve kterém jsem viděl herecké nadšení všech členů Psychopathic Records. - wicked clowns will never die muthafucka !!!! -(3.8.2006)

 • IMPAIRED
  *****

  Tohle rozhodně neni pouze pro 'fanoušky Insane Clown Posse' nebo pro 'zasvěcence', je to suprově vymletá parodie plná dostatečně vymletých nápadů na úrovni New Kids který miluju. Je tam pár malinko slabších scén ale i tak 100%, už se těšim na dvojku. Pro všechny lidi se zvrácenym smyslem pro humor povinnost + je tomu skvěle rozumět.(7.3.2012)

 • notor.69
  *****

  Vynikající komedie z dílny Psychopathic records. Škoda že na internetu nejsou celkově žádný titulky, natož český...je to opravdu veliká škoda, tenhle film by si to zasloužil(6.6.2011)

 • kriplozoik
  odpad!

  NEBRAT(21.1.2013)

 • Lazy87
  **

  Už ani nevím, jak jsem se k tomu dostal. myslím, že nějak přes Misfits, že tam byli. No mě to přišlo celé trochu mimo. nevím, co za tímto počinem stálo, ale asi nějaké drogy.(18.3.2017)