poster

Ocelová aréna

 • USA

  Ring of Steel

Akční / Drama

USA, 1994, 94 min

Komentáře uživatelů k filmu (3)

 • POciSEM
  **

  Wow,tohle je teda sila. Vsechny ucastniky tohodle filmu by meli zavrit do Ludovica a kapat jim do oci aby se probrali. Teda krome Garyho Caspera kterej se mi hodne libil a je skoda ze uz sem ho videl hrat jenom takovy steky(11.1.2012)

 • Lateef
  *

  Má to atmosféru devadesátkových arénovek. A vykrádá to Amerického samuraje do posledního filmového políčka, jen je to ještě lacinější, stupidnější a o takové čtyři pět stupňů kyu níž. Místní vocasníci (bojovníci napsat nemůžu, neb předvedené věci mají více společné s cirkusem než s bojem) mají černé pásky leda tak v šoumendó. Nechce se mi psát vůbec nic navíc, nemá to nic, kvůli čemu bych se na to chtěl podívat znovu.(9.7.2016)

 • Wacoslav1
  *

  Debilita tesil jsem se na pekny souboje z mecem ale v takhle trapackym provedeni je to urazka hlavni hrdina je naprosto nabuzlej neakceptovatelnej kreten film jako by si chtel hrat na Americkyho samuraje ale tomu nedosahuje ani po spicky malicku(21.1.2012)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace