Ocelová aréna

Ring of Steel

Akční / Drama

USA, 1994, 94 min

• Wacoslav1

Debilita tesil jsem se na pekny souboje z mecem ale v takhle trapackym provedeni je to urazka hlavni hrdina je naprosto nabuzlej neakceptovatelnej kreten film jako by si chtel hrat na Americkyho samuraje ale tomu nedosahuje ani po spicky malicku(21.1.2012)

• Lateef

Má to atmosféru devadesátkových arénovek. A vykrádá to Amerického samuraje do posledního filmového políčka, jen je to ještě lacinější, stupidnější a o takové čtyři pět stupňů kyu níž. Místní vocasníci (bojovníci napsat nemůžu, neb předvedené věci mají více společné s cirkusem než s bojem) mají černé pásky leda tak v šoumendó. Nechce se mi psát vůbec nic navíc, nemá to nic, kvůli čemu bych se na to chtěl podívat znovu.(9.7.2016)

• POciSEM

Wow,tohle je teda sila. Vsechny ucastniky tohodle filmu by meli zavrit do Ludovica a kapat jim do oci aby se probrali. Teda krome Garyho Caspera kterej se mi hodne libil a je skoda ze uz sem ho videl hrat jenom takovy steky(11.1.2012)