Panské sídlo pro MILFky

Reality-TV
USA, 2023, 43 min

Účinkují:

Gabriel Jayne

Svobodné ženy ve věku 40+ hledají lásku u dvacetiletých svobodných mužů, přičemž mezitím žijí v krásném útočišti v Mexiku. Podaří se jim dokázat, že věk je jen číslo? (Discovery Channel)

grrant odpad!

Výborný historický dokument, ktorý budú, este o desiatky rokov, studovat historici z prestiznych univerzit, lebo podava jasne svedectvo o upadku zapadnej civilizacie. Sledovat tento serial, je ako sledovat pad rímskej ríše v priamom prenose. Je to ako autohavaria slow-motion. Prekrocili sme horizont udalosti a uz nieje cesty spat. Fakt, ze tento serial je z produkcie Discovery Channel (TLC) je absolutny dôkaz degeneracie a úpadku modernej spoločnosti. Its evolving, just backwards. Občas mám pocit, že vrchol civilizácie je uz za nami. ()

Arsenal83 odpad!

Že 40+. Väčšinou staré, rapavé dôchodkyne, ktoré si platia honelníkov, čo ich pomasírujú a oni tam vzdychajú, ako by nemal rozťahané pysky až po Manhattan a menopauzu už tak dvadsať rokov. Výborný komentár grranta. Degenerácia absolútneho maxima, dôkaz toho, že sa niečo musí stať, aby sa ľudstvo konečne spamätalo, pretože takéto pizdoviny v telke a prezentované mládeži ako vrchol civilizácie, je jasným znamením rýchlej skazy. ()